آیا رشد 7 شرکت هواپیمایی Southwest Airlines با 737 متوقف خواهد شد

12 دی ماه 98

تغییر مدیرعامل بوئینگ، لزوماً هواپیمای مشکل دار را سریعتر در هوا باز می گرداند.شرکت هواپیمایی Southwest مستقر در دالاس در حال رشد بالقوه است و منتظر دریافت مجوز اداره هواپیمایی و هوانوردی Boeing 737 Max است - اما ممکن است به زودی به دنبال گزینه های دیگر باشد.مدیر عامل شرکت گری کلی گفت: Southwest تحقیق در مورد اینكه آیا هواپیمایی ، چیزی غیر از 737 پرواز خواهد كرد ، هواپیمایی كه تقریباً به طور انحصاری از سال 1971 پرواز كرده است ، آغاز خواهد كرد.از زمان وقوع 737 Max در ماه مارس پس از دو تصادف مرگبار ، Southwest بیش از 540 میلیون دلار از دست داده است. اما شرکت هواپیمایی همچنین پرواز فقط یک نوع هواپیما را با میلیون ها صرفه جویی در هزینه و راندمان عملیاتی اعتبار می دهد. Boeing تا سال 2026 تعداد 380، 737 Maxes سفارشات یا گزینه های دیگری را در اختیار شما قرار داده است. اما هیچ برنامه زمانی مشخصی برای زمان تنظیم مجوز هواپیما برای انتقال مجدد مسافر وجود ندارد. تغییر رهبری غول های هوافضا در هفته گذشته باید به ترمیم یک رابطه فرسوده با تنظیم کننده کمک کند ، هرچند که لزوماً این سرعت را در هوا نمی گیریم.

جان وکس ، رئیس انجمن خلبانان هواپیمایی Southwest Airlines گفت: پرواز فقط یک نوع هواپیما ، این شرکت را در معرض مشکلات قرار داده است.

اگر Southwest تصمیم به تنوع بخشیدن به ناوگان خود بدهد، حداقل سه سال طول می کشد تا حتی یک هواپیمای جدید دیگر از Boeing یا Airbus دریافت کند. با این حال ، کلی گفت که مذاکرات در مورد انواع جدید هواپیماها تا زمانی که مکس توسط FAA بی اساس نباشد آغاز نمی شود.