اشتباهاتی که زوج ها هنگام نخستین سفرهایشان مرتکب می شوند - قسمت چهارم

اشتباهاتی که زوج ها هنگام نخستین سفرهایشان مرتکب می شوند - قسمت چهارم

با اجتناب از وقایعی که در این مقاله برای تان گرد آورده ایم می توانید اوقات بهتری در سفر برای خود فراهم سازید، ولی همواره به خاطر داشته باشید که بهتر است در سفر بر خوبی های یکدیگر تمرکز داشته باشید و در فکر عیب جویی نباشید. این است بیست و چهار کار اشتباهی که ممکن است سفر دو نفره تان را خراب کند:

بی اطلاعی از وضعیت کلید های برق

بر خلاف باور عموم افراد، خروجی های برق در کشورهای مختلف با هم فرق دارد. بهتر است پیش از سفر در اینترنت وضعیت پریزهای برق در مقصد خود را جستجو کنید و در صورت لزوم تبدیل های لازم را خریداری کرده و با خود به همراه ببرید.

2safar

داشتن توقعات بالا از سفر دو نفره

اگرچه که سفر دو نفره زمانی استثنایی برای یک زوج است، با این حال نباید انتظارات زیادی از این سفر داشته باشید وگرنه نا امید خواهید شد. ممکن است این سفر بنا به ماهیت متفاوتش برای تان شادی و تفریح سفرهایی که با دوستان تان رفته اید را نداشته باشد، ولی زمان بسیار مناسبی برای شناخت زوج تان و بنا گذاشتن یک رابطه ی جدید است. متقابلاً شما هم ممکن است زوج خود را در ارتباط با دوستانش سرزنده تر و متفاوت دیده باشید، ولی این امری طبیعی است و نباید ناامیدتان کند، زیرا که هدف از اولین سفرهای دونفره صرفاً تفریح و خوشگذرانی نیست، بلکه بهتر شناختن یکدیگر است.

2safar

به هم چسبیدن در تمام سفر

کنار هم بودن در تمام اوقات سفر اگرچه که ممکن است برای عده ای خیلی رمانتیک به نظر برسد، اما برای اغلب افراد خسته کننده است. شخصیت هرکس منحصر به فرد است وبرخی افراد به اوقاتی از تنهایی هم در سفر نیاز دارند تا کتابی بخوانند یا در مورد وقایع سفر و دورو برشان تفکر کنند. بنابراین حتی اگر خیلی هم عاشق یکدیگر باشید بهتر است تمام مدت به زوج تان نچسبید و یکدیگر را دلزده نکنید. گاهی خوب است که زمانی را به تنهایی در محل سفرتان به گردش بپردازید و با افراد جدید آشنا شوید. ممکن است در این مواقع چیزهایی کشف کنید و یاد بگیرید که در همراهی با زوج تان امکانش را نداشتید. بنابراین این نکته ی مهم را در سفرهای دونفره تان به خاطر داشته باشید که لازم نیست صد در صد اوقات تان را با هم سپری کنید.

2safar

رمانتیک بودن

شما و زوج عزیزتان بلاخره یکی دو هفته ای را برای با هم بودن به دور از مشغله ها به دست آورده اید، برنامه ای برای سفر می چینید و فهرستی از فعالیت های مورد علاقه تان را تهیه می کنید. حال اینکه در این سفر صرفاً به کارهای مورد علاقه تان بپردازید اگرچه ممکن است لذت بخش هم باشد، اما از یاد نبرید که افزودن اندکی رمانتیک بازی به این فعالیت ها حتی اگر فردی چندان احساساتی نباشید، برای رابطه تان ضروری است. می توان با ترتیب دادن یک وعده شام زیر نور شمع یا خلوتی دو نفره در طول سفر به راحتی این حس رمانتیک بودن را ایجاد کرد. راه های زیادی برای هیجان بخشیدن به یک رابطه وجود دارد که خوشبختانه برای یک زوج جدید این هیجان در ابتدای رابطه هنوز تازه است، با این حال افزودن اندکی احساسات به این سفر می تواند منجر به آینده ای سالم تر در ارتباط شود.

2safar