اشتباهاتی که زوج ها هنگام نخستین سفرهایشان مرتکب می شوند - قسمت پنجم

اشتباهاتی که زوج ها هنگام نخستین سفرهایشان مرتکب می شوند - قسمت پنجم

با اجتناب از وقایعی که در این مقاله برای تان گرد آورده ایم می توانید اوقات بهتری در سفر برای خود فراهم سازید، ولی همواره به خاطر داشته باشید که بهتر است در سفر بر خوبی های یکدیگر تمرکز داشته باشید و در فکر عیب جویی نباشید. این است بیست و چهار کار اشتباهی که ممکن است سفر دو نفره تان را خراب کند:

حد اعتدال را رعایت نکردن

بهتر است هنگام سفر، خصوصاً در مجموعه های آل اینکلوزیو در خوردن و نوشیدن حد اعتدال را رعایت کنید تا روزهای مفید سفرتان صرف ماندن در تختخواب برای رفع گیجی حاصل از آن نشود. رفتارهای خارج از حد نرمال، کسانی که ممکن است بخواهند به شما نزدیک شده و آغاز دوستی کنند را به راحتی می پراند و سبب می شود زوج شما نیز علاوه بر شرمندگی مقابل دیگران، نسبت به رفتارهای اجتماعی تان بدبین شود. زیاده روی در خوردن و نوشیدن در سفر کمترین مزایا را دارد و فقط شما را در دیدگاه زوج تان بدسابقه خواهد کرد.

2safar

حسود بودن

یکی از بدترین کارها در سفر حسادت کردن نسبت به زوج تان است، اهمیتی ندارد که زوج تان نسبت به شما شناگر یا ورزشکار بهتری بوده یا خوش تیپ تر و مورد توجه دیگران است. تا زمانی که برای او از اهمیت زیادی برخوردار هستید دلیلی ندارد که نسبت به این مسائل پیش پا افتاده حسادت ورزید و کودکانه رفتار کنید. برعکس باید به اینکه زوج همراه چنین فرد با قابلیتی هستید افتخار کنید و برای بهتر شدن خود نیز بکوشید.

2safar

هزینه کردن زیاد برای سرویس اتاق

سرویس اتاق غذایی را که سرآشپزهای هتل تهیه کرده اند، دم درب اتاق تحویل تان می دهند. اغلب اوقات غذای این سرویس تازه و خوشمزه است ولی کم هزینه نیست. پس به خاطر داشته باشید که با توجه به این که اغلب ما در سفر بودجه ی مشخصی برای هزینه ها اختصاص می دهیم، خرج کردن زیاد برای چیزی مانند سرویس اتاق امکان انجام دادن پاره ای از فعالیت های دیگر را از ما خواهد گرفت. صرف نظر از این که هزینه ی سرویس اتاق برای شما بالا باشد یا نباشد، استفاده ی زیاد از این امکان کار چندان عاقلانه ای نیست. جایی که به آن سفر کرده اید چه در کشور خودتان و چه در خارج، آشپزی و یک سری غذاهای مخصوص به خودش را دارد که ارزش وقت گذاشتن و امتحان کردن را دارند. مطمئناً طیف وسیعی از رستوران های متنوع و غذاهای ویژه انتظار شما و زوج تان را می کشند. از سرویس اتاق در برخی مواقع استفاده کنید ولی در این کار افراط نکنید؛ در عوض به دنبال رستوران های خوب آن محل باشید یا حتی جایی را به صورت تصادفی برگزینید چون حداقل هیجان انگیز تر است!

2safar

فراموش کردن اقلام ضروری

فهرستی از چیزهای مورد نیاز سفرتان را تهیه کنید و پیش از سفر آن را مجدداً بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز را برداشته اید. برجای گذاشتن چیزهای مهمی همچون شامپوی مخصوص خودتان یا ضد آفتاب، مخصوصاً وقتی که به مکانی گرمسیر سفر می کنید، یا لباس های ضروری خوشایند نخواهد بود. پس اهمیت چک لیست سفر را نادیده نگیرید تا اوقات ارزشمند سفر با زوج عزیزتان را صرف خرید چیزهایی که به همراه نیاورده اید و حرص خوردن بابت فراموشکاری تان نکنید.

2safar