اشتباهاتی که زوج ها هنگام نخستین سفرهایشان مرتکب می شوند - قسمت دوم

اشتباهاتی که زوج ها هنگام نخستین سفرهایشان مرتکب می شوند - قسمت دوم

با اجتناب از وقایعی که در این مقاله برای تان گرد آورده ایم می توانید اوقات بهتری در سفر برای خود فراهم سازید، ولی همواره به خاطر داشته باشید که بهتر است در سفر بر خوبی های یکدیگر تمرکز داشته باشید و در فکر عیب جویی نباشید. این است بیست و چهار کار اشتباهی که ممکن است سفر دو نفره تان را خراب کند:

دعوا کردن حین سفر

احتمالاً شما و همسرتان تمایلی به دعوا کردن ندارید، این کار سفرتان را نابود خواهد کرد. سعی کنید با همسرتان همدرد بوده و برای احساساتش ارزش قائل شوید. هرجا نظراتتان با هم متفاوت بود ارزشش را دارد که به نقطه نظرات طرف مقابل تان گوش کنید و همیشه سعی در اثبات خود نداشته باشید. بهترین راه حل برای دعواها اجتناب از آن است. سفر زمانی است برای استراحت و دعوا کردن با روح سفر در تناقض است. مثبت باشید و لبخند بزنید! این می تواند تمرینی برای تمام زندگی تان باشد.

2safar

مسافرت برای حل مشکلات زندگی

هر رابطه ای فراز و نشیب خودش را دارد، اما مسافرت راه حل مناسبی برای درست کردن یک رابطه ی نابسامان نیست. بهتر است برای این منظور به راه حل هایی همچون کمک گرفتن از یک مشاور بیندیشید. اگر در این راه پایدار باشید و به یکدیگر گوش فرا دهید از مشکلات سربلند بیرون خواهید آمد. مسافرت برای لذت بردن از زندگی است، ولی امید نداشته باشید که مشکلات زندگی تان را حل کند. دعوا و جدایی در حین سفر یکی از بدترین پیامدهای این اقدام است. حتی اگر اختلافات به طور موقت در سفر فروکش کند، پس از بازگشت به روند عادی زندگی دوباره سر باز خواهند کرد. می توان گفت سفر در بهترین شکل مانند مسکن عمل می کند و راه حلی برای درمان نیست.

2safar

جستجو و اکتشاف نکردن هتل

شما برای سفرتان برنامه ریزی و برای هتل تان پول پرداخت کرده اید و حالا در حین سفر ساعت های متوالی را در اتاق هتل تان می گذرانید. چرا بخشی از این زمان را به گردش در هتل و اکتشاف در لانژ و کافه های آن اختصاص ندهید؟ بسیاری از هتل های رده بالا دارای بوتیک های زیبا و همچنین سالن های ورزشی خوبی هستند که ارزش دیدن را دارند. پس وقتی منتظر تاکسی یا همسر و دوستان تان هستید به گشت و گذار در این قسمت ها بپردازید. ممکن است نقاط خوشایندی برای کتاب خواندن و لذت بردن از مناظر پیدا کنید. یا استخر بی نظیری در هتل کشف کنید که ارزش امتحان کردن داشته باشد.

2safar

دیر چک این کردن

برای حداکثر بهره برداری از زمان مسافرت تان بهتر است در زمان مناسب چک این کنید. بسیاری از کسانی که زودتر از زمان پذیرش هتل شان به مقصد می رسند تمایل دارند به گشت و گذار در اطراف بپردازند و آن گاه در زمان اوج شلوغی برای چک این به هتل باز می گردند. در بیشتر مواقع اگر بتوانید زودتر چک این کنید از شلوغی جلوی میز پذیرش در امان خواهید بود. پس بهتر است از زمان های پذیرش هتل مطلع باشید تا هر چه زودتر اتا تان را تحویل بگیرید و زمان بیشتری را به لذت بردن از سفرتان اختصاص دهید.

2safar