اشتباهاتی که زوج ها هنگام نخستین سفرهایشان مرتکب می شوند - قسمت اول

اشتباهاتی که زوج ها هنگام نخستین سفرهایشان مرتکب می شوند - قسمت اول

نمی توان زوجی را که سرمست عشق هستند بابت انتخاب های اشتباهشان در سفر سرزنش کرد. سفر با کسی که زندگی تان را با او شریک هستید یا قرار است عمری را کنار هم سپری کنید بهترین احساس را برای تان به همراه دارد. ما همه انسان هستیم و جایز الخطا، پس نگذارید مسائلی چون جا گذاشتن برخی چیزها، یا کم آوردن از زوج تان در مهارت شنا بر رابطه وخوشی سفرتان سایه افکند.

پیش از سفر، یک زوج باید فهرستی از اهدافی که مایلند با این سفر به آن ها برسند را تهیه نمایند. سفر برای زوج های جدید می تواند یک هفته ای یا اندکی طولانی تر باشد، اما سفر های یک ماهه و بیشتر برای زوج های جدید ممکن است طولانی تر از حد مورد نیاز باشد و توصیه نمی شود. حتی یک سفر کوتاه در تطیلات پایان هفته هم می تواند شاد وخاطره انگیز باشد به شرطی که مثبت باشید و اهدافی برای سفرتان برگزینید.

با اجتناب از وقایعی که در این مقاله برای تان گرد آورده ایم می توانید اوقات بهتری در سفر برای خود فراهم سازید، ولی همواره به خاطر داشته باشید که بهتر است در سفر بر خوبی های یکدیگر تمرکز داشته باشید و در فکر عیب جویی نباشید. این است بیست و چهار کار اشتباهی که ممکن است سفر دو نفره تان را خراب کند:

توجه زیاد به سایر افراد در سفر

درست است که آشنایی با سایر افراد در سفر خوشایند است، اما بهتر است که در سفرهای زوجی با هم بیشتر وقت بگذرانید. ملاقات با افراد متفرقه در سفر، آن هم در کشورهای خارجی اغلب به دوستی های دراز مدت نمی انجامد، ولی همسر شما همواره در کنارتان خواهد بود. پس بهتر است در سفر چهارچوب زمانی مشخصی برای روابط دوستانه داشته باشید و بیشتر با زوج خود وقت بگذرانید و از فرصت بی نظیر سفر برای صمیمیت هر چه بیشتربا هم بهره جویید.

2safar

عکس گرفتن مداوم

راهکاری حتمی برای نابود کردن یک سفر، عکس گرفتن مداوم است. بسیاری از افراد از جمله زوج ها کل زمان سفر را به عکس گرفتن می گذرانند و فراموش می کنند که از لحظات لذت واقعی ببرند. سلفی ها احساسات شما را به خوبی ثبت می کنند اما بدانید که در عکس های سلفی، افراد در مرکز توجه تصویر هستند واین قبیل تصاویر چیز زیادی از محیط و مناظری که اطراف شما هستند و حس و حال آن لحظه را برایتان به یادگار نخواهند گذاشت.

2safar

به همراه داشتن پول زیاد

درست است که کم پول بردن به سفر انتخاب های تان را محدود خواهد کرد، اما پول زیاد به همراه داشتن معضل بزرگ تری است. در سفرهای خارجی مشکلات مربوط به مسائل مالی می تواند زوج ها را تحت تاثیر قرار دهد و سفر آن ها را خراب کند. به هر کشوری که سفر کنید همیشه احتمال از دست رفتن پول تان وجود دارد. در بعضی کشورها جیب بری رایج است و مردم محلی در این مورد به شما هشدار خواهند داد. بهتر است برای امنیت بیشتر همیشه پول تان را در محل مطمئنی مانند گاو صندوق هتل نگهداری کنید و بیش از صد دلار به همراه خود نبرید مگر این که بخواهید خرید کنید که در آن صورت با رعایت تمهیدات می توانید مقادیر بیشتری همراه داشته باشید.

2safar