اطلاعات اولیه اقامت در روسیه

اطلاعات اولیه اقامت در روسیه

روسیه در سال جاری میلادی میزبان جام جهانی فوتبال است، از این رو، این کشور مقصد بسیاری از گردشگران و هواداران فوتبال و طرفداران تیم های ملی شرکت کننده از نقاط مختلف جهان در این خواهد بود.

2safar

یکی از نکات مهم برای میزبانان این مسابقات و هم برای گردشگران و مسافران به روسیه، چگونگی اقامت، اسکان و نحوه ی رزرو، چگونگی شناخت محل های اقامت، نحوه ارزیابی و اقامت های های مختلف در شهر های میزبان جام جهانی 2018 روسیه است.

2safar

بنابراین با توجه به تقاضا های زیادی که برای حضور در روسیه وجود دارد، به هواداران و گردشگرانی که قصد سفر به روسیه را دارند، توصیه می کنیم که پیش از زمان شروع مسابقات جام جهانی 2018 ، محل اقامت، امکانات، شرایط و نحوه ی رزرو مکان مورد نظرتان را مشخص کنید. از این رو، 2safar برای راهنمایی و کمک به شما آدرس ها و سایت هایی که می توانید همه ی آن چیزهایی را که می خواهید بدانید را در اختیار تان قرار می دهد و از طریق این آدرس ها می توانید طبقه بندی اتاق ها، اطلاعات مربوط به رزرو محل اقامت و نحوه پرداخت هزینه های رزرو، محل اقامت، قوانین و شرایط اسکان و همچنین نکات ایمنی و قوانین امنیتی را بدست آورید.

2safar

همچنین خدمات ارائه شده ی هتل ها نیز در دسترس شما قرار خواهد داشت و به شما این امکان داده می شود که هر نوع محل اقامتی را که مناسب میدانید انتخاب و رزرو کنید. از این رو، یک لینک برای این سرویس در منوی وب سایت های معرفی شده یافته می شود.

2safar

از سوی دیگر، فیفا برخی از هتل ها و محل های اسکان را برای گردشگران و هوداران فوتبال در سایت مخصوص جام جهانی 2018 روسیه معرفی و توصیه می کند.

2safar

علاوه براین، ما توصیه می کنیم سایت های طراحی شده توسط میزبانان شهرهای مختلف روسیه را نیز مد نظر قرار دهید، چرا که این سایت ها به منظور ارائه خدمات از سوی برگزار کنندگان تورنمنت جام جهانی فیفا در روسیه اداره شده و گزینه های مختلفی برای اقامت و رزرو در شهر های مختلف را ارائه می دهند. این سایت ها به طور منظم به روز می شوند. بنابراین هرکدام از سایت های شهر های مختلف میزبان جام جهانی روسیه برای شما معرفی می کنیم:

2safar

- سنت پترزبورگ:http://www.visit-petersburg.ru/ru/stayplace

- کازان: http://kazantravel.ru/bronirovanie-oteley.php

- سوچی: www.tvoysochi.com در شهر سوچی شماره ی تماسی هم برای ارائه خدمات اقامتی گردشگران در اختیار شما قرار دارد:8-800-100-10-65

- ولگوگراد: http://welcomevolgograd.com/hotel.html

- یکاترینبورگ: http://its.ekburg.ru/hotels

- کالینینگراد: http://visit-kaliningrad.ru/place_type/inns

- نیژنی نوگروود: https://www.nnwelcome.ru

- روستوف ون دون: https://welcomernd.ru

- سارانسک: http://saransk-2018.com/en/