این نقاط رؤیایی فوتوشاپ نیستند بلکه واقعیت دارند - قسمت چهارم

این نقاط رؤیایی فوتوشاپ نیستند بلکه واقعیت دارند - قسمت چهارم

در این مقاله تعدادی از بی نظیر ترین و هوش ربا ترین مناظر جهان و محل قرار گرفتن آن ها را با شما در میان می گذاریم. شاید آن چه امروز در عکس های می بینید مقصد سفر آینده تان باشد.

انگور وات، سیام ریپ، کامبوج

شرق قاره ی آسیا پر از نقاط بهشتی و کاملاً رؤیایی است و انگور وات کامبوج در میان زیبایی های این بخش از آسیا می درخشد. قبول داریم که سفر به کامبوج آسان نیست، هم ریسک دزدی و کلاهبرداری وجود دارد، هم مسمومیت غذایی و چیز هایی از این قبیل اما به شما اطمینان می دهیم که چنین سفری ارزشش را دارد. انگور وات یکی از عظیم ترین معابدی است که می توانید در طول زندگی خود ببینید. در بازدید از این معبد خود را در وسط یک فیلم یا کتاب فانتزی حس خواهید کرد و همه چیز به قدری زیبا است که غیر واقعی جلوه می کند.

2safar

ساحل نود مایلی، استرالیا

این ساحل اوج آرزوی دوست داران سفر های ساحلی است و که در سواحل ویکتوریای استرالیا در جنوب این کشور قرار دارد. سفر به این ساحل ترکیبی از آرامش و هیجان را وعده می دهد. از یک سو زیبایی طبیعت شما را به تفکر و مدیتیشن دعوت می کند و از سوی دیگر فعالیت های متعدد ساحلی وعده ی هیجان و خوش گذرانی را می دهد. حتی برای تماشای انواع پرنده های خاص و زیبا و اردو زدن در دل طبیعت نیز این ساحل انتخابی عالی است.

2safar

پاک طبیعت منطقه ای لوبرون، مِنِربز، فرانسه

این پارک زیبایی افسرونگرانه ای دارد و قلب تمام بازدید کنندگانش را به تسخیر در می آورد. گل های رنگارنگ با وزش باد می رقصند و مزارع استخودوس تا بی انتها ادامه دارند. در واقع همین گل های استوخودوس هستند که این پارک را در تمام جهان منصر به فرد ساخته اند. رنگ بنفش دشت های گل در ترکیبی از بک گراند کوه ها براستی فوق العاده و از یاد نبردنی است.

2safar

غار ملیسانی، یونان

یکی دیگر از نقاطی که مجموعه ی متضاد آرامش و هیجان را با هم ارائه می دهد غار ملیسانی در کشور یونان است. این غار که 4 کیلومتر طول و 36 متر عمق دارد در سال 1951 کشف شد و از آن پس روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا کرد. در داخل غار صخره های تحت فرسایش با اشکال عجیب و خاص مشاهده می شوند و حتی تصاویری بر روی دیوار های غار نقاشی شده است که نشان از تاریخ زندگی جامعه ای کوچک در زیر زمین را دارد. دریچه ی غار فقط در حدی است که اجازه دهد نور خورشید به داخل آب بتابد و با انعکاس و درخشش خود زیبایی این غار را دو چندان کند.

2safar

ویلا هانگ، سوئیس

بدون شک در فهرست رؤیایی ترین نقاط جهان سوئیس جایی خواهد داشت. شاید باید کل کشور سوئیس را در این فهرست جای بدهیم چون هر نقطه از خاک این کشور سحر آمیز است اما اگر ناچار باشیم دست روی یک نقطه ی خاص بگذاریم انتخاب ما بدون شک ویلا هانگ خواهد بود. منظره ای که عکس مشاهده می کنید ویوی فوق العاده ی یک هتل است که حضور در آن جا می تواند آرزوی هر کسی باشد. منظره ی کوهستان آلپ از این هتل بی نظیر است و شنا در استخر آب گرم هتل با چنین منظره ای در بک گراند یکی از بهترین خاطرات زندگی شما را رقم خواهد زد.

2safar