بهترین اپلیکیشن های زبان برای سفر

سفر همه نوعش لذت بخش است و چه سفرهای داخلی و چه خارجی هر کدام لطف خاص خود را دارند. مهم خارج شدن از روزمرگی، تغییر آب و هوا و دیدن فضاها و آدم های جدید است. اما هر چه سفر دورتر و طولانی تر باشد، ماجراجویانه تر و در عین حال چالش بر انگیز تر است. در سفر های خارجی یکی ار چالش های پیش رو مسئله ی زبان است. وقتی در محیطی قرار می گیرید که نمی دانید دیگران چه می گویند و در اطراف شما چه می گذرد، ممکن است گیج شوید و احساس غریبی کنید. مهم تر از همه نمی توانید با مردم ارتباط برقرار کنید و با مشکلات زیادی موجه می شود.

حتماً می دانید که دانستن یک زبان خارجی به خصوص انگلیسی در سفرهای خارجی اهمیتی خارج از تصور دارد. اگر حوصله یا وقت رفتن با کلاس زبان را ندارید، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رایج شدن اپلیکیشن های مختلف زبان که به سادگی بر روی گوشی های هوشمند نصب می شوند می توانید یادگیری زبان را شروع کنید و در سفرهای خارجی خود اعتماد به نفس داشته باشید.

در این مقاله به معرفی بهترین اپلیکیشن های زبان می پردازیم و شما را با جدید ترین و به روز ترین برنامه ها آشنا می کنیم. با 2Safar همراه باشید و موانع را پشت سر بگذارید.

2safar

HiNative

این اپلیکیشن برنامه ی پرسش و پاسخ است که مشکلات شما را در ارتباط با جمله سازی، تلفظ کلمات وهر چیز دیگری که بخواهید بر طرف می کند. های نیتیو بیش صد زبان زنده ی دنیا را پوشش می دهد و کار کردن با آن بسیار ساده می باشد.

2safar

memrise

این نرم افزار که مخصوص یادگیری زبان است، آموزش را با تفریح و سرگرمی در هم می آمیزد. ممرایز کمک می کند کلمات و عبارات جدید را در ذهن خود هک کنید و زبان را بر طبق سبک یادگیری فردی خود بیاموزید. این نرم افزار بیش از یک صد زبان دنیا را آموزش می دهد و بسیار کاربردی و مفید است.

duolingo

یکی دیگر از برنامه هایی که زبان را همراه با بازی و سرگرمی آموزش می دهد دولینگو است. شما مهارت های چهارگانه ی زبان را با این برنامه می آموزید و از سطوح اولیه مانند افعال، عبارات و جمله سازی تا سطوح بالاتر پیش می روید. این برنامه 27 زبان دنیا را پوشش می دهد.

2safar

Bravolol

براولول مجموعه ای از اپ های یادگیری زبان است که برای یادگیری کلمات و جملات در زبان خارجی به کار می روند. در واقع با این مجموعه شما زبان جدید را از طریق کلمات و جملات و نه دستور زبان می آموزید. به نظر ساده و بسیار کاربردی می رسد. این برنامه ها 18 زبان دنیا را پوشش می دهد.

busuu

این برنامه دوره ی کامل زبان را به صورت درس های ده دقیقه ای آموزش می دهد. هر کس با هر میزان مشغولیت می تواند روزی ده دقیقه برای زبان وقت بگذارد. کلاس های ده دقیقه ای این برنامه توسط مدرسین بومی هر زبان تدریس می شوند و درس ها شامل مکالمه، مهارت های نوشتاری، نکات گرامری و تمرین های فراوان برای تقویت یادگیری هستند. 12 زبان توسط این برنامه آموزش داده می شوند.

2safar