بهترین مقصد های سفر در پاییز و پیشنهاد لباس مناسب برای هر یک از آنها

بهترین مقصد های سفر در پاییز و پیشنهاد لباس مناسب برای هر یک از آنها

پاییز چه در طبیعت و چه در دنیای مد فصلی دل انگیز و دوست داشتنی است. لباس های ویژه ی پاییز که معمولاً شلورهای جین ضخیم، کت ها، محصولات چرم و نیم چکمه ها هستند، ظاهر شما را شیک تر از همیشه می سازند. اگر در این فصل قصد سفر دارید، بهتر است یک استایل پاییزی زیبا نیز برای خود تدارک ببینید. در این مقاله ما نه تنها پیشنهاداتی خاص برای سفر در فصل پاییز برایتان آماده کرده ایم، بلکه با توصیه هایی برای پوشش مناسب انتخاب لباس را نیز برای شما آسان نموده ایم. با 2Safar همراه باشید.

پورتوفینو، ایتالیا

کشورهای مدیترانه ای جنوب اروپا در پاییز همچنان آب و هوای مطلوبی دارند و برای افرادی که طرفدار سفر های خارج از فصل هستند گزینه ی مناسبی به شمار می روند. در این پاییز ما سفر به پورتوفینو را به شما توصیه می کنیم. شهری شاد و پر انرژی با خط ساحلی آرامش بخش و حال و هوایی کاملاً رمانتیک که به خصوص برای سفرهای دو نفره انتخابی عالی است.

2safar

کسانی که فصل تابستان موفق نشدند مایو ها و لباس های ساحلی خود را بپوشند، در این شهر ایتالیایی می توانند با پوشش تابستانی خود ظاهر شوند. لباس های خود را با دقت ست کنید چون اینجا ایتالیا است و مردم بسیار شیک پوش و خوش لباس هستند.

2safar

پراگ، جمهوری چک

پایتخت تاریخی کشور بوهمیا تمام فصل های سال از زیبایی می درخشد، اما از پاییز این شهر غفلت نکنید چون توریست های پر سر وصدای تابستانی به کشورهایشان باز گشته اند و شما فضای بیشتری برای لذت بردن از شهر پریان دارید.

2safar

از آن جا که هوای پاییز در پراگ خنک است، این فرصت را دارید که شیک ترین لباس های پاییزی خود را بپوشید. ما کت چرم و شلوار جین را پیشنهاد می کنیم. آقایان بهتر است چند پولیور خوش رنگ پاییزی را در چمدان خود بگذارند. فراموش نکنید هوا آنقدر سرد نیست که پالتو و چکمه بپوشید بلکه کت و سویی شرت توصیه می شود.

2safar

توفینو، بریتیش کلمبیا، کانادا

این شهر در ساحل غربی کشور کانادا سواحلی دلپذیر و مخصوص موج سواری دارد. همچنین مناظر پاییزی جنگل های اطراف شهر معروف هستند. در واقع پاییز بهترین زمان برای بازدید از این شهر جادویی است.

2safar

برای انتخاب استایل خود پر باد بودن شهر را فراموش نکنید و در واقع لباس بادگیر باید انتخاب نخست شما باشد. همچنین چتر، نیم چکمه ی چرم و بلوز های بافت توصیه می شوند.

2safar

ایالت آکسن، فرانسه

جنوب فرانسه در فصل پاییز شکوهی فوق العاده می یابد. بازار های روباز شروع به عرصه ی محصولات پاییزی می کنند، زمان برداشت محصول از راه می رسد و مزارع و ییلاق ها دیدنی می شوند و خلاصه همه چیز در پرده ای از رؤیا پیچیده می شود.

2safar

هوا در این استان جنوبی فرانسه در پاییز همچنان گرم و مطبوع است. به خانم ها پوشیدن پیراهن های گلدار و خودمانی، صندل و کیف های حصیری توصیه می شود. آقایان نیز بهتر است پیراهن نخی طرح داری با شلوار پارچه ای و کفش کالج بپوشند.

2safar