تعطیلات در کنار جادوگران

تعطیلات در کنار جادوگران

اگر به دنیای سحر و جادو علاقه مندید، شاید بخواهید تعطیلات خود را در کنار جادوگران بگذرانید! تعجب نکنید یک تعطیلات جادویی امروزه امکان پذیر است و توریست های فراوانی در سرتاسر دنیا دوست دارند در طول تعطیلات از دنیای واقعی و روزمره ی خود فاصله بگیرند و سوار بر جارویی خیال انگیز به سرزمین سحر آمیز هری پاتر یا ارباب حلقه ها سفر کنند. گذراندن چنین تعطیلاتی برای بسیاری از مردم که از مقصد های تکراری خسته شده اند و به دنبال هیجان های جدید می گردند یک آرزو و هدف جدی محسوب می شود. با 2Safar همراه شوید تا سفری جادویی به فضاهایی اسرار آمیز داشته باشیم. چرا مقصد سفر آینده ی شما یکی از این مکان ها نباشد؟

دنیای جادویی هری پاتر (اورلاندو، فلوریدا، ایالات متحده)

معروف ترین داستان جادوگری جهان، افسانه ی هری پاتر است. کودکی که از پدر و مادری جادوگر زاده شده و بعد ها برای آموختن علم جادوگری به مدرسه ی علوم و فنون هاگوارتز می رود. ماجراهایی که برای هری پیش می آید به قدری نفسگیر است که قلب خوانندگان و بینندگان را تسخیر می کند و حتی آن ها را به اورلاندو می کشاند. بخشی از استودیوی پرهیجان یونیورسال به دنیای جادویی هری پاتر اختصاص یافته است. این قسمت پر از مکان هایی از جهان هری پاتر است و مشنگ ها (اشخاصی که در دنیای هری پاتر جزء جادوگران نبودند)، از سرتاسر دنیا به اورلاندو می روند تا این مکان جادویی را از نزدیک ببینند. بازی هایی مانند چالش دراگون وپرواز هیپوگریف، فروشگاه هایی مانند مغازه ی جادویی اولیوندر، کلبه ی هاگرید و همچنین مغازه ی کالاهای مصادره شده ی فلیچ از جاذبه های یونیورسال برای طرفداران پر و پا قرص هری پاتر است.

2safar

جادوگر گاندالف (سرزمین میانه ی و نیوزلند)

تالکین، نوسینده ی اثر جاودانه ی ارباب حلقه ها، جهانی غنی و بسیار جذابی که در کره ی زمین وجود ندارد، خلق کرده است. زمانی که پیتر جکسون این رسالت بزرگ را بر عهده گرفت که کتاب ارباب حلقه ها را به فیلم تبدیل کند، سرزمین مادری خود نیوزلند را به عنوان لوکیشن ارباب حلقه ها برگزید زیرا قصد داشت جادوی زندگی در سرزمین میانه را به تصویر بکشد. با توجه به زیبایی طبیعی این منطقه، جای تعجب ندارد که طرفداران تالکین ، پرواز های نیوزلند را رزرو کردند تا از نزدیک زندگی در دنیای هابیت ها، اورک ها و الف ها را تجربه کنند.

2safar

جادوگر شهر اُز (کانزاس، ایالات متحده)

فرانک بائوم در 1900 رمان جاودانه ی دوروتی و جادوگر شهر اُز را به تحریر در آورد و این افسانه تا به امروز از محبوبیتی فوق العاده برخوردار بوده است. داستان در مورد ماجراهای دوروتی گیل، دختر جوانی از کانزاس است که در اثر یک گردباد به سرزمین اُز می رود. دوروتی در طول سفرش با یک مترسک ناطق، یک شیر خجالتی و یک مرد بدون قلب آشنا می شود. او سپس به دیدن جادوگر شهر اُز می رود و سرانجام به خانه بر می گردد. طرفداران این افسانه به کانزاس سفر می کنند تا از موزه اُز دیدن کنند. این موزه ی دیدنی شامل کلکسیونی از یادگاری ها ی کتاب، فیلم و موزیکال های جادوگر شهر اُز است.

2safar