تعطیلات ساحلی در اروپا با قیمت مناسب

اگر عاشق سفر به ساحل هستید اما بودجه ی محدودی دارید، ما در 2Safar ایده هایی برای شما داریم تا هم ارزان تر سفر کنید و هم از تعطیلات ساحلی مورد علاقه تان بهره مند شوید. سواحل اروپا به علت سردی هوا برای فصل تابستان مناسب تر هستند. با این وجود ما خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم چون بهتر است از هم اکنون در مورد مقصد سفر بهار یا تابستان آینده ی خود تصمیم بگیرید و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهید.

مالاگا، اسپانیا

جنوب اسپانیا از مناطق ارزان اروپاست. به علاوه سواحل آن منطقه نه تنها زیبا هستند بلکه آب و هوایی بسیار دلپذیر دارند. مالاگا که زادگاه پابلو پیکاسو هنرمند معروف است، مقصدی ارزان و در دسترس می باشد. در سواحل مالاگا می توانید تمام روز را با بی خیالی در ساحل بگذرانید، ناهار خوشمزه ی اسپانیایی بخورید و به قایق سواری بپردازید. ما پیشنهاد می کنیم به جز مالاگا کل منطقه ی کاستا دل سولCosta del Sol و آندالوسیاAndaluciaرا بگردید. جاده ی ساحلی A7بیشتر شهر های اصلی این منطقه از اسپانیا را به هم متصل می کند. بنابراین اجاره ی ماشین و سفر جاده ای در این منطقه ایده ی خوبی است.

2safar

آلگارو، پرتغال

در این ساحل زیبا می توانید در اقیانوس اطلس شنا کنید و سوغاتی های دوست داشتنی بخرید. فقط به خاطر داشته باشید وسایل حمل و نقل عمومی در این منطقه خیلی محدود است و بهتر است به فکر اجاره ی اتومبیل باشید. اگر قصد دارید به ساحل خلوت تری بروید و از هجوم توریست ها در امان باشید، ما ساحل پرایا دو لورنسوPraia do Lourenco را پیشنهاد می کنیم. پارک ساحلی، تالاب، جزیره های متعدد و دو شبهه جزیره همگی از جاذبه های توریستی این منطقه به شمار می آیند. تنوع جغرافیایی آلگارو و حیات وحش آن بسیار دیدنی است، مثلا ممکن است با گونه ای نادر از فلامینگو برخورد کنید.

2safar

پولا، کرواسی

این منطقه قبلا ایالت بالکان نام داشت و چندان شناخته شده نبود. اما صنعت گردشگری در کرواسی به سرعت در حال پیشرفت است. هر چند هنوز در مقایسه با سواحل فرانسه و اسپانیا، سواحل کرواسی توریست های کمتری جذب می کنند اما ما سفر به این منطقه را به شما توصیه می کنیمچون نه تنها از بیشتر مناطق ساحلی اروپا ارزان تر است بلکه می توانید سیاحتی تاریخی نیز در این منطقه داشته و از آمفی تئاتر باستانی آرنا بازدید کنید.

2safar

آنتالیا، ترکیه

ما ایرانی ها با سواحل زیبای آنتالیا آشنایی داریم و یکی از مقاصد گردشگری مورد علاقه ی ما محسوب می شود. ورزش های آبی، پارک حیوانات دریایی و پارک های آبی از جاذبه های توریستی این منطقه هستند. در آنتالیا برجی مشابه برج پیزای ایتالیا نیز وجود دارد که مناره ی شکسته نامیده می شود و در خرابه های مسجد کورکوتKorkutقرار دارد و بازدید از آن را به شما توصیه می کنیم. از دیگر نقاط تاریخی این منطقه می توان به مناره ی ییولیYivliMinareو برج ساعت عثمانی در سات کولِسیSaatKulesi اشاره کرد.

2safar