تعطیلات مورد علاقه ی شما چه چیزهایی را در مورد شخصیت شما فاش می کنند

تعطیلات مورد علاقه ی شما چه چیزهایی را در مورد شخصیت شما فاش می کنند

تعطیلات مورد علاقه ی شما به چه صورت است؟ یک ساحل خلوت و خصوصی را ترجیح می دهید یا مایل هستید به فعالیت هایی چون اسکی یا موج سواری بپردازید؟ جالب است بدانید تعطیلات مورد علاقه ی شما چیزهای زیادی را در مورد شخصیت شما فاش می سازند. در این مقاله به ارتباط میان شخصیت و روحیه و انتخاب نوع سفر خواهیم پرداخت. با2Safar همراه باشید.

اگر خواهان تعطیلات در جزیره ای جدا افتاده هستید، شما خسته و دلزده اید.

برخی مردم چشم به راه گذراندن تعطیلات در مکانی خلوت و منزوی هستند و از هیجان و ماجراجویی پرهیز می کنند. اگر شما در زمره ی این افراد هستید، احتمالاً به سختی کار می کنید و استرس زیادی دارید. شما نیاز به تعطیلاتی خلوت و ساحلی دارید تا آرامش گمشده ی خود را پیدا کنید. تعطیلاتی به این شکل واقعاً آرامش بخش هستند. دریای شفاف و شن های سفید می توانند خستگی را از تن شما خارج کرده و چون این قبیل تعطیلات از برنامه ی منسجمی پیروی نمی کنند، شما وقت آزاد زیادی برای خود خواهید داشت که می توانید هر طور که دوست دارید از آن استفاده کنید.

2safar

اگر پکیج هایی که همه چیزش از قبل تعیین شده است انتخاب می کنید، شما شخصی بی خیال و از هفت دولت آزاد هستید.

اگر در این گروه قرار می گیرید، وسواس ندارید و سختگیر نیستید. از آن جا که خودتان حوصله ی برنامه ریزی و تحقیق درباره ی سفر را ندارید ترجیح می دهید دیگران به طور کامل همه چیز را برای شما مهیا سازند. شما احتمالاً در زندگی روزمره ی خود نیز چندان به خود سختی نمی دهید و روحیه ای آسان گیر و سرخوش دارید. سفرهای اسکی برای شما انتخاب مناسبی هستند. در این گونه سفرها شما در هتلی در پیست اسکی اقامت کرده و فقط به ورزش یا خوش گذرانی مشغول خواهید شد و همه چیز برای شما حاضر و آماده خواهد بود.

2safar

دوستداران فرهنگ افرادی باکلاس و مؤدب هستند.

اگر به دنبال کشف فرهنگِ مردم سرزمین های دیگر هستید، روحیه ای کلاسیک دارید و ادب و تشخص از ویژگی های متمایز شما به شمار می رود. اینگونه افراد کازموپولیتن یا جهانشمول نامیده می شوند. آن ها اطلاعاتی بالا در مورد فرهنگ، سیاست و شرایط دنیا دارند. بهتر است بدانید کازموپولیتن ها چشم و چراغ این دنیا محسوب می شوند. آن ها بودندکه برای حقوق بشر، صلح جهانی و تحصیلات همگانی در طول قرن ها مبارزه کرده اند.

2safar

طبیعت دوستان روحیه ای مبارز و قوی دارند.

اگر به تعطیلات خود به چشم چالشی نگاه می کنید که قرار است زندگی شما را تغییر دهد، شما روحیه ای جنگجو دارید. به جای سپری کردن تمام روز در ساحل، شما ترجیح می دهید قله ی کوهی را فتح کنید، در جنگل های استوایی به تفحص بردازید و امواج دریا را به کنترل خود در بیاورید. جالب است بدانید امثال شما در گذشته اکتشافات زیادی در این دنیا انجام داده اند. دنیای ما به افراد شجاع، مبارز و جستجوگر نیاز دارد.

2safar

علاقه مندان به غواصی و دنیای زیر آب بهترین حافظه را دارند.

اگر از نظر دوستانتان یک دایرة المعارف گویا هستید و اطلاعات عمومی بالایی دارید، به احتمال زیادی به گردش در نقاط بکر طبیعت علاقه مندید. شما دوست دارید به شیرجه، غواصی و کشف دنیای درون اقیانوس ها بپردازید. اقیانوس آرام، اطلس یا هند برای شما فرقی نمی کند. این دنیای سورمه ای رنگ زیر آب است که برایتان جاذبه دارد. شما به علوم طبیعی علاقه مند هستید و از حافظه ی خوبی برخوردارید.

2safar

کسانی که به سافاری در آفریقا علاقه مندند، افرادی احساساتی هستند.

اینگونه افراد متواضع هستند و خواهان گذراندن تأثیری مثبت از خود بر جهان می باشند. آن ها تعطیلاتی آرام را ترجیح می دهند تا به تفکر بپردازند. حیات وحش از موضوعات مورد علاقه ی آن هاست و اگر به سافاری آفریقا نروند، در آسیای جنوب شرقی به بازدید از باغ وحش ها می پردازند. اگر در این دسته قرار می گیرید، نه تنها به حیوانات که به بشر علاقه مندید و فردی احساساتی و دلسوز محسوب می شوید.

2safar

کسانی که سفر های تفریحی با کشتی را ترجیح می دهند، اجتماعی و خوش مشرب هستند.

این افرادی شلوغی و پارتی را دوست دارند. در زندگی عادی خود احتمالاً تمام آخر هفته ها مهمانی می دهند یا به مهمانی می روند. در تعطیلات نیز به دنبال شلوغ کردن دور خود هستند و سفر با کشتی های کروز مطابق سلیقه ی آن هاست. اگر شما در این گروه هستید دوست دارید شمع محافل باشید و افراد زیادی را بشناسید.

2safar

دوستداران سفر با کوله پشتی روشن فکر و متعادل هستند.

این افراد ذهن بازی دارند و آماده ی تجربه ی اتفاقات جدید و آشنایی با آدم های مختلف از فرهنگ های متفاوت هستند. آن ها شخصیت خونگرمی دارند و راحت با غریبه ها سر صحبت را باز می کنند. از نگاه آن ها هر انسانی داستانی دارد که می تواند جالب باشد. آن ها به خوبی روح خود را از لذات ساده ی زندگی سرشار می کنند. اگر در زمره ی این افراد هستید احتمالاً بدون داشتن پول زیاد احساس ثروت می کنید و روحیه ای ماجراجو دارید.

2safar

کسانی که مایل به سفر به نقاط معروف توریستی سفر هستند، محافظه کارند.

شما حاضر نیستید در زندگی ریسک کنید یا راه های جدیدی را امتحان کنید. شما مایل به طی کردن همان راه های رفته و امتحان پس داده هستید. مکان مورد علاقه ی شما برای سفر نقطه ای معروف و توریست پسند است. حتی در همان نقطه نیز احتمالاً فقط از جاهایی بازدید خواهید کرد که در سایت های راهنمای توریست به آن ها اشاره شده یا دوستانتان قبلاً توصیه کرده اند.

2safar