توصیه هایی برای اقامت در هتل های All-inclusive برای زوج ها - قسمت سوم

توصیه هایی برای اقامت در هتل های All-inclusive برای زوج ها - قسمت سوم

هتل های All-inclusive یک تعطیلات عالی را برای شما ارمغان می آورند و بهترین امکانات رفاهی را در اختیار شما می گذارند. برای زوج ها انتخاب چنین هتل هایی چه برای ماه عسل، چه سالگرد ازدواج و چه در دوران میانسالی می تواند ایده آل باشد. در این مقاله باید و نباید های مربوط به هتل های All-inclusive را با شما در میان می گذاریم تا به کار بستن آن ها حداکثر لذت و استفاده را از تعطیلات خود ببرید.

از امکانات VIP هتل استفاده کنید.

خیلی از هتل ها امکانات ویژه ای برای مهمانان خود در نظر گرفته اند که هزینه ی آن گاهی در پکیج All-inclusive محاسبه شده است. مثلاً می توانید از بار اختصاصی هتل استفاده کنید یا مثلاً هنگام آفتاب گرفتن بدون اینکه نیاز باشد از جای خود بلند شده و برای آوردن آبمیوه و خوراکی بروید، درخواست پذیراییVIP کنید. ناگفته نماند پکیج های VIP همیشه رایگان نیستند اما با قیمت مناسبی به مهمانان هتل ارائه می شوند و با در نظر گرفتن مجموع امکاناتی که دارند اغلب به صرفه هستند. اگر در یک سفر دو نفره خواستید خیلی خود را تحویل بگیرید یا سفر شما مقارن با موقعیت ویژه ای همچون سالگرد ازدواج یا ماه عسل بود این پکیج ها را در نظر بگیرید.

2safar

از گزینه ی ترانسفر خصوصی هتل استفاده نکنید.

یکی از خدماتی که هتل های All-inclusive ارائه می دهند و البته رایگان نیست ترانسفر خصوصی است. اگر هتل شما شامل چنین امکانی می شود، بهتر است از خیرش بگذرید و به ترانسفر عمومی هتل (در صورت موجود) اکتفا کنید. ترانسفر خصوصی و همچنین تاکسی هتل از جمله امکاناتی است که به هزینه اش نمی ارزد.

2safar

از ون ها و اتوبوس های توریستی هتل استفاده کنید.

بر خلاف گزینه ی قبل که به شما توصیه کردیم از تاکسی های خصوصی هتل اجتناب کنید، استفاده از اتوبوس ها و ون هایی که تعداد زیادی مسافر با آن جا به جا می شوند انتخابی عاقلانه و به صرفه است. خیلی از هتل ها چنین امکانی را به رایگان در اختیار مهمانان خود قرار می دهند. اما اگر اینگونه نباشد، باز هم هزینه ی این اتوبوس ها معمولاً به صرفه است.

2safar

از اسپای هتل استفاده کنید.

اسپا و ماساژ از جمله خدماتی هستند که معمولاً به رایگان در اختیار مهمانان قرار نمی گیرند. شاید از خود برسید هزینه کردن برای آن به صرفه هست یا خیر؟ پاسخ ما به شما این است که بله! استفاده از اسپای هتل بسیار لذت بخش است و به هزینه ای که برایش صرف می کنید می ارزد. بهتر است از صرف برخی هزینه های بیهوده خودداری کرده و به جایش برای امکاناتی چون اسپا هزینه نمایید.

2safar

از مینی بار اتاق استفاده کنید.

در هتل های معمولی که All-inclusive نیستند، دست زدن به مینی بار اتاق اصلاً توصیه نمی شود. هزینه ی هر یک از اقلام مینی بار خیلی گران تر از ارزش واقعی آن است و شما می توانید همان خوراکی را از سوپر مارکت نزدیک هتل به نصف قیمت بخرید. اما در هتل های All-inclusive خوراکی های مینی بار اتاق رایگان هستند و خدمتکاران هتل با هر بار تمیز کردن اتاق، مینی بار را مجدداً پر می کنند. پس با خیال راحت هر چیزی که خواستید از داخل مینی بار بردارید.

2safar