تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه - سنگال

تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه

سنگال

پیشینه ی حضور در جام های جهانی

تیم ملی سنگال پس از 16 سال غیبت در جام های جهانی به عنوان تیم اول گروه D مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 در قاره آفریقا موفق به کسب یکی از سهمیه های قاره سیاه در روسیه شد.

2safar

تیم ملی سنگال در روسیه دومین حضورش را در مسابقات نهایی جام جهانی تجربه می کند.

2safar

این تیم در اولین دوره ی حضورش، در جام جهانی 2002 کره-ژاپن شرکت کرد و در کنار تیم های فرانسه(قهرمان دور قبل و مدافع عنوان قهرمانی)، دانمارک و اروگوئه قرار گرفت. در آن جام تیم ملی سنگال بی گمان یکی از پدیده های مسابقات به شمار می رفت، سنگال در اولین دیدار خود در جام جهانی 2002 با شکست مدافع عنوان قهرمانی همه را متعجب کرد و با دو تساوی دیگر راهی مرحله ی یک هشتم نهایی شد و در این مرحله به مصاف تیم ملی سوئد رفت و با شکست این تیم اروپایی به مرحله ی یک چهارم نهایی مسابقات رسید. اما در این مرحله در ورزشگاه ناگای ژاپن با گل طلائی تیم ملی ترکیه شکست خورد و با جام خداحافظی کرد.

2safar

تیم ملی سنگال هم اکنون در جایگاه 23 ام رده بندی فیفا قرار دارد و بر این اساس در قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه، در کنار تیم های لهستان، کلمبیا و ژاپن در گروه H مسابقات قرار خواهد داشت. این کشور در اولین دیدار خود در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، 19 ژوئن در استادیوم اسپارتاک شهر مسکو به مصاف تیم ملی لهستان می رود. استادیوم یکاترینبورگ شهر یکاترینبورگ نیز محل برگزاری دیدار تیم های سنگال و ژاپن در 25 ژوئن خواهد بود و آخرین مسابقه ی مرحله ی گروهی تیم ملی سنگال نیز با تیم ملی کلمبیا است که 28 ژوئن در استادیوم سامارا آرنای شهر سامارا برگزار می شود.

2safar

محل اقامت تیم ملی سنگال در جام جهانی 2018 روسیه

2safar

تیم ملی سنگال در شهر کالوگا و در هتل اسکی رویال این شهر اقامت خواهد داشت. این هتل یکی از نماد های معماری و نماد های شهری کالوگا به شمار می رود و 10 دقیقه با مرکز یکی از قدیمی ترین شهر های روسیه(کالوگا) فاصله دارد. این شهر در 160 کیلومتری جنوب شرقی مسکو قرار گرفته و تردد به مسکو از طریق قطار های اکسپرس به سهولت امکان پذیر خواهند بود. در سال 2015 هم یک فرودگاه بین المللی در این شهر افتتاح شد.

2safar

این هتل با برخورداری از امکاناتی چون، رستوران، مرکز پزشکی، سال های بدنسازی و ریکاوری،استخر، سونا و مرکز آب گرم در اختیار اعضای تیم ملی سنگال می باشد. همچنین تیم ملی سنگال از استادیوم اسپوتنیک برای آماده سازی خود استفاده خواهد کرد، این استادیوم به منظور بکار گیری در مسابقات جام جهانی 2018 و محل تمرین تیم ها مورد بازسازی قرار گرفت و پس از جام جهانی 2018 نیز به باشگاه کالوگای شهر داده خواهد شد.