تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه - فرانسه

تیم های جاضر در جام جهانی 2018 روسیه - فرانسه

پیشینه و عناوین تیم ملی فرانسه در ادوار جام جهانی

تیم ملی فرانسه به عنوان تیم اول گروه A مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در اروپا توانست جواز صعود به مرحله نهایی را کسب کند. این تیم تا کنون 14 بار در جام های جهانی مختلف شرکت داشته است.

اولین حضور تیم ملی فرانسه به جام جهانی 1930 اروگوئه باز می گردد، این تیم در این دوره تنها یکی از تیم های شرکت کننده در آن مسابقات به شمار می رفت.

2safar

تیم ملی فرانسه درادوار مختلف موفق به کسب عناوین متعددی شده و یکی از پر افتخار ترین تیم های فوتبال جهان به شمار می رود. این کشور دارای یک عنوان قهرمانی در جام جهانی 1998 فرانسه است که در این جام با غلبه بر تیم هایی چون دانمارک، پارگوئه، ایتالیا و کرواسی به مرحله فینال رسید، در این مسابقه، فرانسه به مصاف برزیل قهرمان دوره ی گذشته مسابقات (جام جهانی1994 ) رفت که با درخشش زین الدین زیدان توانست با نتیجه 3 بر 0 این تیم پرستاره را شکست دهد و اولین قهرمانی خود را در برابر هوادارانش جشن بگیرد.

2safar

تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2006 آلمان نیز به دیدار نهایی مسابقات راه یافت اما در آن دیدار با اخراج ستاره ی خود زیدان نتوانست برای بار دوم قهرمانی جام جهانی را به دست آورد و در جایگاه دوم قرار گرفت. فرانسه دو بار نیز در جام های جهانی 1958 و 1986 به عنوان سومی رسیده است و یک بار هم در جام جهانی 1982 با شکست از تیم لهستان در جایگاه چهارم مسابقات قرار گرفته است. تیم ملی فرانسه هم اکنون در جایگاه 9 ام رده بندی فیفا قرار دارد و در قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه نیز در گروه C با تیم های استرالیا، پرو و دانمارک حضور دارد.

2safar

اولین دیدار تیم ملی فرانسه 16 ژوئن در استادیوم کازان آرنای شهر کازان با تیم ملی استرالیا خواهد بود، پرو نیز دومین حریف فرانسه در مسابقات گروهی جام جهانی 2018 روسیه است که دیدار دو تیم نیز 21 ژوئن در استادیوم یکاترینبورگ این شهر برگزار می شود، آخرین مسابقه ی گروهی فرانسه 26 ژوئن با تیم ملی دانمارک در استادیوم لوژنیکی شهر مسکو است. تیم ملی فرانسه با وجود ستارگان و بازیکنانی چون گریزمان، پوگبا، الیور ژیرو و دمبله یکی از بخت های کسب جام در این دوره از مسابقات به شمار می رود.

2safar

محل اقامت تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2018 روسیه

2safar

مجموعه ی هتلِ هیلتون گاردن (The Hilton Garden Inn Moscow New Riga) در حومه شهر مسکو محل اقامت تیم ملی فرانسه است، که در حدود 30 دقیقه از سمت شمال غربی مسکو تا این شهر فاصله دارد. این مجموعه با برخورداری از امکانات بسیار مدرن از جمله، درمانگاه و مرکز بهداشت، سینما، استخر، سونای فنلاندی، حمام ترکی، پارک، سالن ارایش ، ساحل و زمین های بازی از مکان بسیار لوکس و دیدنی به شمار می رود.

2safar

همچنین استادیوم گلِبووتس (Glebovets) هم در نزدیکی محل اقامت تیم فرانسه قرار دارد و این تیم برای تمرینات آماده سازی از آن استفاده خواهد کرد. این استادیوم محل دیدار های مسابقات محلی منطقه ی ایسترینسکی نیز می باشد.