جاذبه های گردشگری جهان - اسلورد بمبئی هند

جاذبه های گردشگری جهان - اسلورد بمبئی هند

2safar

در ادامه ی معرفی جاذبه های گردشگری شهر بمبئی این بار به سراغ یکی از مفرح ترین مکان های تفریحی در بمبئی و حتی در هند خواهیم رفت، پارک تفریحی که افراد با سنین مختلف را به خود جذب می کند و شاد ترین اوقات را برای گردشگران رقم خواهد زد. پارک تفریحی اسلورد (Esselworld) در منطقه ی گورای شهر بمبئی واقع شده که گردشگران از طریق وسایل حمل و نقل عمومی و تاکسی به راحتی خود را به این پارک می رسانند. در سال 1989 اسلورد به عنوان اتفاقی تازه و هیجان انگیز در بمبئی تاسیس شد، این پارک در کنار پارک آبی کینگدوم (Water Kingdom) قرار دارد که در ادامه ی مسیر 2safar به این پارک هم خواهیم رفت.

2safar

در اسلورد گردشگران مانند بسیاری از نقاط دیگر جهان اوقات شاد و لذت بخشی را در کنار خانواده و همراه نشان تجربه می کنند، شاید در نگاه اول جاذبه ای خاص به نظر نیاید و حتی نمونه های متجهز تر ، بزرگ تر و مدرن تری را در دیگر کشور دنیا تجربه کرده باشید، اما در هنگام سفر در کشور جدید، رفتن به چنین فضاهایی علاوه بر ایجاد احساس نشاط جمعی داشتن اوقات لذت بخش در کشور جدید، خاطره ای فراموش نشدنی خواهد بود و برای خانواده ها بهترین نقطه و مکان برای تفریح و لذت بردن کودکان به شمار می رود. در اسلورد افراد با سنین مختلف وسایل بازی های مختف و متناسب با سن خود را پیدا می کنند.

2safar

یکی از بخش های دیدنی و جذاب این پارک که با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی بمبئی آن را تماشایی تر می کند، پیست اسکی روی یخ در این پارک است که مکانی جذاب و پر طرفدار در پارک اسلورد محسوب می شود. افراد در کنار خانواده، کودکان و نوجوانان در کنار بزرگ سالان در این بخش از پارک اوقات شادی را سپری خواهند کرد. سالن بولینگ پارک از دیگر بخش های شلوغ و مجبوب اسلورد است و در 6 لاین افراد در حال فعالیتی دسته جمعی و پر هیجان می شوند. از سالن های معروف اسلورد مسیر پر اضطرابی است که آن را می توان سالن وحشت نامید، مسیری که گردشگران و بازدید کنندگان این پارک از مسیر پر وحشت عبور می کنند، و لذت ترسیدن مهمترین جاذبه ی این بخش از پارک به شمار می آید. این بخش در سال 2010 افتتاح شد و مورد استقبال شدید مردم نیز قرار گرفت. این پارک دارای بخش هیا جذاب و دیدنی است که هر کدام در نوع خود از جذابیت و سرگرمی بالایی برخوردار اند.

2safar

اما در کنار این وسایل بازی محیط زیبا پارک فرصت قدم زدن را هم ایجاد می کند و مسیر هایی زیبایی برای قدم زدن گردشگران و بازدید کنندگان تعبیه شده است. ار دیگر ویژگی هیا پارک اسلورد رستوران ها و غرفه های غذا در این پارک است که با توجه به حجم جمعیتی بالای این پارک بسیار مورد پسند قرار دارند، گردشگران در این پارک می توانند انواع غذا های مختلف از محلی و بین المللی گرفته تا سنتی و فست فود را پیدا کنند. پارک اسلورد یکی از شاد ترین نقاطی است که گردشگران در شهر بمبئی تجربه خواهند کرد. با ما در این مسیر همراه باشید تا از Water Kingdom در کنار اسلورد هم دیدن کنیم.