جاذبه های گردشگری جهان - ساحل مرکزی شهر کوش آداسی و بازار

جاذبه های گردشگری جهان - ساحل مرکزی شهر کوش آداسی و بازار

2safar

نزدیک ترین ساحل کوش آداسی به شهر، ساحل کوچک مصنوعی است که تحت شعاع جذابیت ساحل زیبای کاردینلار دنیز قرار دارد اما به خاطر نزدیکی این ساحل مصنوعی زیبا به هتل های معروف و لوکس شهر کوش آداسی طرفداران زیادی پیدا کرده است. تفریحات ساحلی از جمله تفریحات معمول در کوش آداسی است و محیط دلنشین و شاداب این ساحل از جمله جذابیت های آن به شمار می رود. البته یکی از معایب این ساحل شلوغی آن در فصل تابستان است، چرا که علت محبوبیت اش که همان نزدیکی به هتل های معروف است، این ساحل را به یکی از شلوغ ترین ساحل های کوش آداسی تبدیل می کند.

2safar

از دیگر جاذبه های این ساحل مناظر زیبایی است که در رستوران ها و کافه های اطراف این ساحل و حتی در کناره ی ساحل قابل مشاهده است، هرچند در همه نقاط شهر کوش آداسی گردشگران امکانِ دیدن یک منظره ی زیبا را دارند اما این ساحل چندین منظره ی زیبا را پیش روی گردشگران قرار می دهد و گردشگران می توانند در کنار استفاده از نور آفتاب، حرکت کشتی های بندر، ساحل زیبای کاردینلار دنیز، دریای اژه و حتی دورنمای جزیره ی کبوتر را هم ببینند.

2safar

اما یکی از فرصت های خوبی که گردشگران در این ساحل زیبا پیدا می کنند نزدیکی به شهر و رفتن به بازار شهر کوش آداسی است که مانند همه ی شهرها و اماکن گردشگری یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری محسوب می شود. بازار های در همه شهر ها برای گردشگران یک مکان تفریحی است، مکانی که علاوه بر لذت خرید، دیدن و برخورد با دیگر فرهنگ ها و گردشگران را امکان پذیر می کند.

2safar

خرید اجناس و کالا های متفرقه و یا یک یادگاری از سفر به کوش آداسی بهترین بهانه برای رفتن گردشگران به بازار شهر های مقصد است. بازار کوش آداسی هم از این قاعده مستثنی نیست و بازار اصلی شهر و دیگر مناطق تجاری کوش آداسی یکی از شلوغ ترین مناطق شهر برای گردشگران به شمار می روند. البته گردشگران در بازار بزرگ کوش آداسی می توانند یک بازار سنتی برای عرضه ی کالاهای بومی کوش آداسی و ترکیه را داشته باشند که دارای فضای گرم و دلپذیری است. کوش آداسی دارای هویتی ساحلی است و بیشتر گردشگران هم برای تفریحات آبی و ساحلی به این منطقه می آیند اما هویت بازار گردی در همه نقاط دنیا ثابت است.

2safar

در بازار کوش آداسی گردشگران می توانند انواع پوشاک ، چرم و کالاهای مصرفی مورد نیاز را خریداری کنند، البته یکی از ویژگی های بازار در کوش آداسی ، خرید اجناس ارزان قیمت است که با استقبال گردشگران مواجه است، ساعت های غیر اصلی یا همان تقلبیِ با کیفیت و جواهرات ارزان قیمت هم از جمله کالا هایی هستند که در بخش های مختلف بازار کوش آداسی می توانید ببینید. در شهر های ساحلی و تفریحی در همه جای دنیا پوشاک از محبوبیت بالایی برخوردار است و برند های معروف دنیا هم در این نوع بازار ها از فروش خوبی برخوردارند. از این رو، گردشگران هم علاوه بر مجموعه های تجاری و نمایندگی های برند های مختلف در نزدیکی هتل ها و دیگر بخش های شهر می توانند در بازار کوش آداسی در فضایی گرم، شلوغ و شاد با لذت به خرید بپردازند.