جاذبه های گردشگری جهان - کوش آداسی ترکیه

جاذبه های گردشگری جهان - کوش آداسی ترکیه

2safar

سفر به ترکیه یکی از سفر های هیجان انگیز و خاطره ساز برای شما خواهد بود، سفری که با وجود قدمت و تاریخ اش، یکی از مدرن ترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود و گردشگران در این کشور با انتخاب های متعددی روبه رو هستند. شما در نقاط مختلف از ترکیه از شهر های کناره ی دریای مدیترانه گرفته تا شهر های ساحلی دریای اژه و سیاه و حتی شهرهای مرکزی و کوهستانی این کشور، جاذبه های گردشگری متنوع و متعددی را پیش رو خواهید داشت. البته مناطق و شهرهای تاریخی، فرهنگی و گردشگری در ترکیه هر کدام دارای ویژه گی خاص خود هستند و هویتی مشخص دارند، به نوعی جذب گردشگر یکی از سیاست های تعیین شده در برنامه مدیریتی این کشور به شمار می رود، از این رو، در بخش های گردشگری ترکیه شاهد سرمایه گذاری، هدف مندی و تلاش برای جذب گردشگر می باشید.

2safar

کوش آداسی یکی از مراکز گردشگری مشهور در غرب ترکیه است که در منطقه ی آیدین قرار گرفته است، کوش آداسی با برخورداری از پتانسیل های محیطی و رفاهی از جمله مقاصد محبوب تور های گردشگری در ترکیه محسوب می شود، ساحل دریای اژه با طبیعتی زیبا، مناظری بکر و چشم نواز میزبان گردشگران کوشی آداسی است. این شهر ساحلی و زیبا با مراکز تفریحی متعدد حمعیت بالایی از گردشگران را به ساحل شنی، هتل های زیبا و رستوران با کیفیت اش می کشاند، اگر به دنبال سفری آرامش بخش و فراموش نشدنی هستید و می خواهید در پاتوق های تفریحی این شهر ساحلی خاطرات شیرینی را تجربه کنید، ساحل کوش آداسی انتخاب درستی است.

2safar

یکی از ویژگی های کوش آداسی نزدیکی به شهر تاریخی افسوس است که موقعیت مناسبی برای گردشگران علاقه مند به تاریخ به شمار می رود. علاوه بر این، مراکز گردشگری دیگری مانند ازمیر، مارماریس، بدروم و میلیت هم در نزدیکی این بندر ساحلی قرار دارند و این یک فرصت مناسب برای رفتن و دیدن این مناطق محسوب می شود، اما بدون شک وقتی به کوش آداسی قدم می گذارید، مکان های دیدنی، فضاهای تفریحی و محیط آرامش بخش این بندر وسوسه ی رفتن و دیدن دیگر مراکز گردشگری را از سرتان بیرون می کند.

2safar

جزایر اطراف کوش آداسی بخصوص جزیره ی ساموس و قایق های تفریحی و زیبای اطراف بندر ، تفریحات آبی متنوعی را برای گردشگران به همراه خواهند داشت، اگر قصد استراحت و گرفتن حمام آفتاب در ساحل هتل ها و مراکز تفریحی بندر کوش آداسی را دارید، بدون شک دیدن منظره ی زیبای شناور بودن قایق های کوچک و بزرگ در ساحل کوش آداسی برای شما فراموش نشدنی خواهد بود.

2safar

زندگی شبانه در کوش آداسی یکی دیگر از جاذبه های تفریحی این شهر بندری است، چراغ های رستوران ها و کافه های نزدیک ساحل، ساحل شنی و زیبای این منطقه و آب آرام دریای اژه که نور مهتاب هم حرکت آرام موج های را همراهی می کند، از تصاویر دراماتیک و ماندگار این شهر در ذهن گردشگران خواهد بود. اگر به دنبال تجربه ی شیرینی از سفر هستید و می خواهید اوقات لذت بخش همراه با آرامشی را دنبال کنید، کوش آداسی انتخاب درستی است. این شهر بندری با هتل و رستوران های زیبایش پذیرای گردشگران از نقاط مختلف دنیا هستند.