جام جهانی روسیه 2018

جام جهانی روسیه 2018

جام جهانی فوتبال را به جرأت می توان مهم ترین و پر بیننده ترین رویداد جهان نامید. حضور 32 کشور از 5 قاره جهان و حساسیت شدید این رویداد توجه تمامی مردم جهان را معطوف به خود خواهد نمود. طیف وسیع طرفداران فوتبال در ایران نیز که به دلیل حضور تیم ملی ایران در جام های جهانی اخیر، تعداد آنان افزایش چشمگیری داشته است.

2safar

بی صبرانه منتظر آغاز رقابت ها و استفاده از تورهای جام جهانی می باشند. در این دوره به 2 دلیل مهم، فرصت بی نظیری برای علاقه مندان فوتبال و جام جهانی ایجاد شده است؛ نخست حضور تیم ملی ایران در جمع 32 تیم نهایی و دوم میزبانی کشور روسیه از این رقابت هاست. در حال حاضر به دلیل رشد سریع علاقه به مسافرت به روسیه در سال های اخیر و نیز سهولت اخذ روادید روسیه و همچنین تعدد پروازها بین 2 کشور، تور جام جهانی روسیه طرفداران پر و پا قرصی یافته است. جام 2018 قطعاً مهم ترین رویداد ورزشی بین المللی برای ایرانیان است؛ چراکه هم تیم ملی ایران از شرایط خوبی برخوردار است و هم در آینده هرگز امکان حضور در تور جام جهانی به این سادگی برای طرفداران فوتبال در ایران مهیا نخواهد شد. خرید تور جام جهانی اما داستانی متفاوت از سایر تورها دارد. الزام شرکت های تور اپراتور به در اختیار داشتن بلیط، هتل و پرواز گارانتی از جانب فیفا موجب شده تنها آژانس های مسافرتی انگشت شماری توانایی اجرای مستقیم تور جام جهانی را داشته باشند.

2safar

شرکت خدمات مسافرتی فرداد پرواز به عنوان نماینده رسمی فیفا برای فروش بلیط مسابقات و تور جام جهانی با در اختیار داشتن گواهینامه های لازم مفتخر است یکی از حرفه ای ترین پکیج های تور جام جهانی روسیه را به بازار گردشگری ایران عرضه کند. تنوع بالای پکیج تورهای جام جهانی به مسافرین محترم امکان می دهد بر اساس زمان، بازی های مورد علاقه و بودجه خود، بهترین تور جام جهانی را برگزینند و از تماشای نزدیک جام جهانی در استادیوم لذت ببرند.

2safar