درباره ما

مقدمه:

واژه مشهور جهانگردی عنوانی شناخته شده است برای ترکیبی از انواع فعالیت ها مانند حمل و نقل، غذا و نوشیدنی، اقامت، بازدید از جاذبه ها، آشنایی با روحیات ملل، عبور از مرزهای بین المللی و بی شمار زوایای پیدا و پنهان این صنعت محبوب. بنیاد 2safar بر اساس تعهد ما به گسترش بدون مرز دانش روز جهانگردی تأسیس شده است. در 2safar ما کنار شماییم تا بر اساس تجربیات تمامی جهانگردان دنیا شما را راهنمایی کنیم چگونه مانند جهانگردان حرفه ای از سفر خود لذت ببرید و به ماجراجویی کشف جهان بروید.

ما کی هستیم؟

2safar کجا ها برید، 2safar کجا اقامت داشته باشید، 2safar چی بخورید، 2safar مراقب چه چیزهایی باشید، 2safar چطوری خوش بگذرونید و هزان کار دیگه که 2safar باید انجام بدید. فلسفه وجودی 2safar همینه، توی همه سفرهای شما مثل یک مشاور مطمئن کنارتون باشه و هر سؤالی داشتید ازش بپرسید؛ 2safar همیشه آماده کمک به شماست.

2safar هزاران ترفند برای کم کردن مشکلات سفر واستون آماده کرده، رازهایی که باعث می شه بیش تر از دیگران از سفرتون لذت ببرید و مثل جهانگردای حرفه ای به مسافرت برید. با 2safar می تونید پاسخ همه کنجکاوی هاتون رو پیدا کنید و هر سفر رو برای خودتون و اطرافیانتون فراموش نشدنی کنید. قدم بزنید با 2safar و ما رو هم کمک کنید هر روز بهتر و بزرگتر بشیم.

اعضای خانواده بنیاد 2safar