در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت چهارم

در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت چهارم

در این مقاله با مروری بر فیلم های سینمایی معروف با مضمون سفر و عشق، مقصد هایی را برای پیدا کردن همسر آینده به مجرد ها پیشنهاد می کنیم. شما کدام یک از مقصد های پیشنهادی ما را انتخاب می کنید؟

توکیو، فیلم گمشده در ترجمه

باب هریس مردی تنها است، یک ستاره ی سینما که در دوران افول خود به سر می برد. او به توکیو می رود تا در یک فیلم تبلیغاتی بازی کند. شارلوت نیز زنی تنها و غمگین است. این دو به طور تصادفی در هتل آرام و خلوتی در توکیو با یکدیگر آشنا شده و خیلی زود می فهمند هر دوی آن ها نمی دانند از زندگی خود چه می خواهند و به دنبال چه هستند. در طول هفته ی بعد از آشنایی باب و شارلوت شروع به کشف شهر توکیو و در جریان این همراهی و همسفری یکدیگر را بیشتر می شناسند.

شما از طریق این فیلم با لوکیشن شگفت انگیز آن، توکیو بیشتر آشنا خواهد شد. توکیو به قدری زیبا در این فیلم به تصویر کشیده شده است که کمتر کسی در پایان فیلم هوای سفر به ژاپن و توکیو به سرش نمی زند. اگر عشق نیز چاشنی چنین سفری باشد عالی خواهد شد. اینطور نیست؟

2safar

جنوب فرانسه، یک سال خوب

مکس اسکینر کودکی خود را در مزرعه ی عمویش در جنوب فرانسه سپری ساخته است. بیست و پنج سال پس از این دوران، در حالی که مکس تاجری موفق است و در لندن زندگی می کند، خبر دار می شود که عمویش در گذشته و مزرعه اش را برای او به ارث گذشته است. مکس بعد از سال ها به جنوب فرانسه بر می گردد و در دهکده با فانی آشنا می شود. دختر جوانی که از مردان فراری است.

طبیعت فوق العاده زیبای جنوب فرانسه در این فیلم ما را نیز مانند مکس واله و شیدا می سازد. مکس سرانجام به لندن بر می گردد و املاکش را در این شهر به فروش می گذارد تا برای همیشه به جنوب فرانسه بر گردد و با فانی در این نقطه ی سحر آمیز از کره ی زمین زندگی کند.

زندگی در مزارع و تاکستان های جنوب فرانسه افسونی انکار ناپذیر دارد. پس از تماشای این فیلم هر کسی آرزو می کند که به سواحل جنوبی فرانسه سفر کرده و مانند راسل کرو در نقش مکس زیبایی های زندگی را در آن نقطه از نزدیک ببیند و کشف کند.

2safar

توسکانی ایتالیا، فیلم زیر آفتاب توسکانی

فرانسیس پس از طلاق دردناکش افسرده و سر گشته است و صمیمی ترین دوستش تشویقش می کند تا به ایتالیا سفر کند. در طول این سفر فرانسیس ناگهان تصمیم می گیرد ویلایی در ییلاق های توسکانی خریداری کند و آن جا بماند. در حالی که فرانسیس به بازسازی ویلای جدیدش می پردازد، ذهن و زندگی خود را نیز بازسازی می کند و مهیای زندگی جدیدی در یکی از رؤیایی ترین نقاط دنیا می شود. سر انجام در جریان این شروع دوباره با یک نویسنده آشنا شده و عشق آتشین آن ها به ازدواج می انجامد.

تمام جزئیات این فیلم دنیای فانتزی بسیاری از ما را به ما یادآوری می کند: سفر، ایتالیا، توسکانی، بازسازی خانه، شروع زندگی جدید، عشق...

2safar