در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت دوم

در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت دوم

در این مقاله با مروری بر فیلم های سینمایی معروف با مضمون سفر و عشق، مقصد هایی را برای پیدا کردن همسر آینده به مجرد ها پیشنهاد می کنیم. شما کدام یک از مقصد های پیشنهادی ما را انتخاب می کنید؟

انگلستان، فیلم ناتینگ هیل

آنا اسکات که یک هنرپیشه ی معروف بود در جریان گردش در یک کتابفروشی در ناتینگ هیل با ویل تاکر صاحب کتاب فروشی آشنا می شود. آن ها در حومه ی لندن چند بار دیگر نیز یکدیگر را می بینند و سرانجام یک رابطه ی عاشقانه آغاز می شود. آن دو به خاطر سبک زندگی کاملاً متفاوتی که داشتند به مشکلات زیادی برخوردند اما موفق شدند همه ی مشکلات را پشت سر بگذارند و زندگی جدیدی را با یکدیگر آغاز کنند.

لندن، این شهر همیشه بارانی فضایی کاملاً رمانتیک دارد.چه کسی می تواند در حاشیه ی رودخانه ی تایمز قدم بزند، آن ساختمان های قدیمی زیبا را زیر بارش باران ببیند و قلبش از احساسی عاشقانه لبریز نشود؟ لندن لوکیشنی است که به مجرد ها پیشنهاد می کنیم، حتی گرفتار ترین و سر سخت ترین افراد نیز که فکر می کنند برای ازدواج ساخته نشده اند ممکن است مانند قهرمانان این فیلم در لندن نظرشان عوض شود.

2safar

وین اتریش، فیلم قبل از طلوع خوشید

این فیلم نخستین فیلم از یک سه گانه ی بسیار عاشقانه است. در این فیلم دو مسافر در سفر ریلی در اروپا عاشق یکدیگر می شوند. جس عازم اتریش و سلین در راه رفتن به پاریس است. هنگامی که قطار در وین توقف می کند، جس سلین را متقاعد می سازد که با او در آن ایستگاه پیاده شود. سلین صبح روز بعد از پاریس به ایالات متحده پرواز دارد و هیچ پولی نیز در جیبش باقی نمانده است، اما دل به دریا می زند و با جس از قطار پیاده می شود. این دو با یکدیگر وینِ زیبا را کشف می کنند و یکی از عاشقانه ترین سناریو های سینمایی را رقم می زنند.

اگر تحت تأثیر این فیلم قرار گرفتید، نیازی نیست در وسایل حمل و نقل عمومی با غریبه ها سر صحبت را باز کنید. فقط کافی است به وین سفر کنید و امیدوار باشید در این شهر دلفریب اروپایی عشق زندگی تان را پیدا خواهید کرد. شهری که با موسیقی گره خورده است چطور ممکن است عاشقانه و خیال انگیز نباشد؟

2safar

بارسلونا، فیلم ویکی کریستینا بارسلونا

وودی آلن در یکی ار بهترین فیلم هایش ماجرای دو دوست به نام های ویکی و کریستینا را به تصویر می کشد که برای تعطیلات تابستانی خود عازم بارسلونا می شوند. در جریان حضور در یک نمایشگاه نقاشی کریستینا با هنرمندی به نام خوان آنتونیو آشنا می شود و این آشنایی سرنوشت تابستان و همچنین زندگی دو دختر جوان را عوض می کند.

در فیلم های وودی آلن لوکیشن فیلم به شکل پررنگی درست مانند یک شخصیت مستقل حضور دارد و در این فیلم نیز بارسلونا با حال و هوای ویژه و استثنائی اش به روی همه ی شخصیت ها تأثیر می گذارد. گویا همه در بارسلونا آدم های جدیدی می شوند و با دیدگاهی متفاوت با قبل به خانه بر می گردند.

به مجرد ها توصیه می شود سفر به بارسلونا را هر طور هست در برنامه های خود بگنجانند و خود را برای یک ماجراجویی تمام و کمال آماده سازند.

2safar