رستوران های کازان

رستوران های کازان

یکی از مکان های مورد علاقه ی مسافرین در کازان بی شک رستوران ها و کافه های شهر کازان است که اِلمان های فرهنگی و بومی تاتارستان در آن کاملا مشهود و بارز است. پایتخت جمهوری تاتارستان به عنوان یکی از شهر های میزبان جام جهانی 2018 پذیرای علاقه مندان فوتبال ، هواداران تیم های مختلف و گردشگران بسیاری خواهد بود و رستوران های این شهر نیز از نقاط پر تردد به شمار می روند.

2safar

تیم ملی ایران هم در تاریخ 20 ژوئن در استادیم کازان این شهر به مصاف تیم ملی اسپانیا می رود و ایرانیان بسیاری برای تماشای این مسابقه ی فوتبال راهی کازان خواهند شد و شهری خاطره انگیز برای آنان خواهد بود.

هومو(Humo)

2safar

هومو در افسانه های قوم ازبک اسم پرنده خوشبختی است و انتخاب این نام برای یک رستوران در کازان تصادفی نیست. هومو نام یک رستوران دو طبقه در کازان است که با معماری شرقی مدرن طراحی شده و دارای منظره ی زیبایی است. در این رستوران روز های جمعه جشن های گوناگونی برگزار می شود و یکشنبه ها نیز جشنواره ی مخصوص کودکان و خانواده در این رستوران اجرا می شود. هومو دارای فضای مناسب باز و همچنین غذاهای گوشتی با کیفیت و مناسبی که از سیستم تخفیف مناسبی هم بر خوردار است.

رستوران یوریوک(Uryuk)

2safar

این رستوران بخشی از شبکه رستوران های ازبک یوریوک است که در شهر های مختلف روسیه دارای شعب مختلفی است و در کازان نیز تنها یک شعبه دارد. به دلیل موقعیت این رستوران در شهر کازان، این رستوران در وعده های نهاری بیشتر مشتریانش را کارمندان اداره جات مختلف نزدیک رستوران تشکیل می دهند اما در طول شب مسافران و گردشگران بسیاری از این رستوران دیدن می کنند. فضای گرم و صمیمی رستوران یکی از جاذبه های این مجموعه به شمار می رود و خانواده ها در این رستوران می توانند کودکان خود را در بخشی از این مجموعه به فعالیت طراحی شده برای کودکان بسپارند و خود از فضای رستوران لذت ببرند.

2safar

کیفیت و ارائه غذا های متنوع از دیگر جاذبه های این رستوران به شمار می رود و شما می توانید غذای های مختلف روسی و تاتاری را در این رستوران سفارش دهید. همچنین در سایت این رستوران (https://uryuk.me/restaurants/gkazan-ul-baumana-36 ) می توانید اقدام به رزرو میز کنید. این رستوران در یکی از خیابان های دیدنی و پر تردد گردشگر شهر کازان یعنی باومانا است و با عبور از این خیابان معروف در کازان از فضای رستوران نیز لذت خواهید برد.

کارشی(Karshi)

2safar

در کازان رستوران های ازبک دارای کیفیت و ارائه خدمات مناسبی هستند و از دیگر رستوران های ازبک در کازان می توان به رستوران سنتی کارشی اشاره کرد. این رستوران بیشتر غذا های سنتی ازبک را ارائه می کند و غذا های گوشتی این رستوران در کازان از شهرت بالایی برخوردار است و تجربه ی آن برای مسافران و گردشگران این شهر خالی از لطف نخواهد بود. چای آویشن و باقلاوی این رستوران هم از جمله آپشن های مورد علاقه مردم کازان در این رستوران به شمار می رود، که نباید آن را از دست داد.