زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت هفتم

زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت هفتم

اگر در زمره ی این افراد هستید و دوست دارید در مکان هایی خیال انگیز و استثنائی عکس بیندازید، در این مقاله تعدادی از بهترین مکان های دنیا برای گرفتن پرتره های جذاب از خودتان را به شما معرفی می کنیم. با 2Safar همراه باشید.

گِیتورن، هلند

این شهر که در شمال شرق استان اوریجسل هلند قرار دارد به ونیز هلند مشهور است. در این شهر هیچ خیابان و اتومبیلی وجود ندارد و مردم شهر با قایق رفت و آمد می کنند. کانال های رمانتیک این شهر بهترین لوکیشن برای عکس های عاشقانه هستند.

شهر های مشابهِ گیتون مانند آمستردام و ونیز خیلی شلوغ هستند. اما این شهر آرامشی بهشت گونه دارد و واقعاً جواهری در کشور هلند است. برای گردش در آن باید قایقی کرایه کنید و از هر لحظه گردش خود در این شهر لذت ببرید.

2safar

پل گلدن گیت، سان فرانسیسکو، ایالات متحده

این پل مشهور در کالیفرنیا که شهر سان فرانسیسکو را به مارین کانتی متصل می سازد و هزینه ی عبور از روی این پل 2.5 دلار است. همچنین می توانید روی این پل دوچرخه سواری کنید. اطراف این پل نیز مناظر بسیار جذابی دارد و نه تنها خود سان فرانسیسکو بدون شک یکی از زیباترین شهر های دنیا است، مناطق اطراف این پل نیز از زیباترین نقاط کره ی زمین می باشند. پارک گلدن گیت در یک سوی این پل چشم اندازی بی بدیل به اقیانوس آرام دارد.

2safar

دهکده ی ارورا ، شمال غرب تریتوریز، کانادا

این دهکده برای دیدن نور های شمالی ایده آل است و عکاسان حرفه ای به این دهکده سفر می کنند و با دوربین های مجهز خود عکس های بی نظیری می گیرند. برای عکاسی از نور های شمالی شما نیاز به دوربینی با لنز wide-angle دارید. با دوربین های معمولی هم می توان عکس خوبی گرفت اما چشم انداز این نور ها به قدری رؤیایی است که بهتر است دوربین مجهزی از قبل تهیه کرده یا قرض کنید. توصیه می شود برای گرفتن بهترین عکس سه شب در این دهکده بمانید.

2safar

دهکده ی مونگ هوا، سا سا، ویتنام

تپه ای که مشرف به مزارع برنج است در شمال غرب کشور ویتنام یکی از دل انگیز ترین و جادویی ترین نقاط جهان است و برای عاشقان عکاسی مکانی ایده آل می باشد. حتی کسانی که خیلی اهل عکس نیستند، در این نقطه ده ها عکس زیبا می اندازند چون زیبایی دلفریب این نقطه طوری است که همه دوست دارند آن را برای خود به نوعی حفظ کنند.

2safar

هتل آزولیک، تولوم، مکزیک

این هتل پاتوق اینستاگرامر ها شده است و همه برای تماشای منظره و خوردن غذای این هتل به آن جا می روند. خود شهر تولوم برای عکاسی عالی است اما هتل هایش بهترین لوکیشن هستند. کلبه ها و هتل های چوبی سواحل این شهر در جوار دریای کارائیب قرار دارند و آرامش روح بخشی در آن ها حکمفرما است.

در عکاسی در خود شهر به یاد داشته باشید مردم معمولاً از عکاسان حرفه ای خوششان نمی آید و قبل از عکس گرفتن حتماً اجازه کسب کنید.

2safar