سفر به مالدیو

سفر به مالدیو

مالدیو

کشوری با سواحل سفید مدهوش کننده در اقیانوس هند یکی از بهترین انتخاب ها برای سپری کردن تعطیلاتی سرشار از آرامش و حیات بخش است. مالدیو هم به لحاظ جمعیت و هم از نظر مساحت کوچک ترین کشور قاره ی آسیا است، اما شاید زیباترین و شگفت انگیز ترین کشور نیز به شمار برود. با 2Safar همراه شوید تا در مورد مالدیو بیشتر بدانید.

2safar

سواحل باور نکردنی

سواحل مالدیو به احتمال قوی بهترین سواحل در سرتاسر کره ی زمین هستند. در واقع تمام کشور مالدیو که متشکل از 1200 جزیره است به صورت ساحل می باشد. امکان ندارد کسی این سواحل را ببینید و دلباخته شان نشود. با وجود اینکه برخی از این سواحل محبوب تر از سایرین هستند، اما حقیقتی در مورد مالدیو وجود دارد: در هیچ کجای دنیا این مساحت طولانی از سواحل پودری سفید و آب یشمی رنگ را نمی توان یافت. همین حقیقت کافی است که سالانه یک میلیون توریست از این کشور کوچک دیدن کنند.

2safar

اقامتگاه های برای همه

هر کدام از هتل ها و اقامتگاه های مالدیو در جزیره ای اختصاصی قرار دارد و شما بیش از یک صد انتخاب دارید. اختصاصی ترین هتل های دنیا در این کشور نماینده دارند و هر کدام از این هتل ها دارای امکاناتی عالی از پیشخدمت های اختصاصی گرفته تا استخر های خصوصی با شکوه هستند. به خاطر همین اقامتگاه های رؤیایی است که مالدیو یکی از بهترین مقصد های ماه عسل در دنیا به شمار می رود.

با این وجود اگر هتل های پنج یا شش ستاره برایتان گران هستند، در این کشور انتخاب های وسیعی برای اقامت دارید و هتل های ارزان تر اما زیبا و چشم نواز زیادی در این جزیره به چشم می خورند.

2safar

سفر با بودجه ی محدود

مالدیو در یک دهه ی گذشته و پس از تبدیل شدن به یکی از پر بازدید ترین نقاط دنیا تغییرات فاحشی را پشت سر گذاشته است. به مردم محلی این جزیره اجازه داده شده که خانه های خود را تبدیل به مهمانسرا کنند. بنابراین مالدیو دیگر یک مقصد لوکس و گران قیمت برای سفر نیست و افراد با بودجه های مختلف امکان سفر به این مجمع الجزایر رؤیایی را دارند. مسافران کوله ای و سایر کسانی که با بودجه ی محدود سفر می کنند امروزه مالدیو را یکی از مقصد های خود قرار می دهند.

2safar

دنیای زیر آب

با امکانات غواصی در شفاف ترین و تمیز ترین آب های دنیا، مالدیو مانند آهنربایی دوستداران ورزش های آبی را به خود جذب می کند. پر مایگی و تنوع دنیای زیر آب در اطراف جزایر مالدیو فوق العاده است. دیواره های مرجانی درخشان، غارهای با شکوه و ماهی های رنگارنگ و درشت استوایی منتظر شما هستند تا آن ها را کشف کنید. در آب های عمیق تر می توان ماهی های شکارچی، لاک پشت ها، کوسه ها و حتی بزرگ ترین آبزی دنیا کوسه ی وال را تماشا کرد.

آب های مالدیو به قدری گرم است که مسافران عملاً تمام اوقات سفر خود را در آب سپری می سازند.

2safar