سفر در ولنتاین- بهترین مکان های دنیا برای سپری کردن روز عشق

سفر در ولنتاین- بهترین مکان های دنیا برای سپری کردن روز عشق

14 فوریه، روز جهانی عشق نزدیک است. چه عاشق باشید و چه آرزومند عشق، بهتر است برای یک ولنتاین زیبا برنامه ریزی کنید. به خصوص ولنتاین در دوران نامزدی خاطره اش تا پایان عمر ماندگار خواهد بود. حتی اگر تنها هستید به جای غمگین بودن در روز ولنتاین خود را به سفری دوست داشتنی مهمان کنید و روز عشق را در کنار دریا و یا رستورانی خیال انگیز بگذرانید و با روحیه ای مضاعف به زندگی روزمره خود برگردید. با 2Safar همراه باشید تا بهترین مقصد های سفر در ایام ولنتاین را به شما معرفی کنیم.

1. ونیز، ایتالیا

ونیز رمانتیک ترین شهر ایتالیاست. در کنار این حال و هوای عاشقانه، ماه فوریه زمان برگزاری کارناوال ونیز هم هست. همه در این کارناوال لباس مبدل می پوشند و در رژه ی میدان سنت مارک حضور پیدا می کنند. ونیز برای تمام مناسبت های عاشقانه مثل ماه عسل و ولنتاین عالی است و خاطره ای فراموش نشدنی برای شما رقم می زند.

2safar

2. سیدنی، استرالیا

ساحل باندی سیدنی و فضای فوق العاده ی این شهر برای سپری کردن یک ولنتاین منحصر به فرد عالی است. این شهر گرم و عاشقانه است و شما می توانید روز ولنتاین پیک نیکی در کنار دریا ترتیب دهید و روزی به یاد ماندنی داشته باشید.

2safar

3. کارائیب، جمهوری دومینیکن

اگر از خود می پرسید عشق چیست و چه حال و هوایی دارد، اولین پرواز به کارائیب را رزرو کنید. شما در این سفر معنای واقعی عشق را درک خواهید کرد. سواحل زیبای کارائیب هر انسانی را عاشق و دلباخته می سازد و اگر از قبل عاشق هستید، عشقتان بیش ازپیش شعله ور می شود. اسکی روی آب و قایق سواری با قایق های موزی فقط چند مورد از فعالیت های هیجان انگیز سواحل کارائیب محسوب می شود.

2safar

4. نیویورک، ایالات متحده

نیویورک شهری است که برای هر نوع تعطیلاتی مناسب است و به نوعی در همه ی لیست ها قرار می گیرد. رستوران های رؤیایی زیادی در این شهر برای صرف شام ولنتاین وجود دارد. شاید بخواهید به همراه عشقتان به پشت بام ساختمان ایمپایر استیت بروید و در آن جا منظره ی شهر را با یکدیگر تماشا کنید. یا ممکن است بخواهید بر روی پل بروکلین قدم بزنید. ده ها و صد ها برنامه ی عاشقانه و دلپذیر را می توان در روز ولنتاین در نیویورک ترتیب داد. حتی اگر از بدو تولد در نیویورک زندگی کرده باشید، باز هم می توانید هر سال ولنتاینی متفاوت را تجربه کنید.

2safar

5. امارات متحده ی عربی

اگر امکان سفر به نقاط دوری چون نیویورک، سیدنی و کارائیب را ندارید، ناامید نشوید. در همسایگی ما کشورهایی وجود دارند که می توان سفری رمانتیک را به آن ها ترتیب داد. دوبی سواحلی زیبا با نخل های رؤیایی، امکان تماشای طلوع وغروب خوشید و تفریحات آبی را در اختیار شما میگذارد. می توانید برای صرف شام ولنتاین به برج العرب بروید و یکی از خاطره انگیز ترین وعده های غذایی زندگی تان را در این رستوران فوق العاده صرف کنید. ولنتاین در دوبی بی نظیر خواهد بود.

2safar