شرکت هواپیمایی الاتحاد و عربستان سعودی کدنویسی و مشارکت خود را گسترش می دهند

شرکت Etihad Airways و سعودی با اعلام 12 مسیر جدید برنامه نویسی جدید به مقصد های مهم آسیا و اروپا ، اولین سالگرد همکاری تجاری خود را اعلام کرده اند.

2 آبان ماه 98

شرکت Etihad Airways و سعودی با اعلام 12 مسیر جدید برنامه نویسی جدید به مقصد های مهم آسیا و اروپا ، اولین سالگرد همکاری تجاری خود را اعلام کرده اند.از زمان امضای توافقنامه خود در اکتبر سال گذشته ، این دو شرکت هواپیمایی خط پرواز خود را برای خدمات بین ابوظبی و شهرهای عربستان سعودی جده ، ریاض و مدینه قرار داده اند.سعودی همچنین کد "SV" خود را به پروازهای اتحاد بین ابوظبی و ده مقصد دیگر - احمدآباد ، بلگراد ، بریزبن ، شیکاگو ، دوسلدورف ، لاگوس ، ملبورن ، رباط ، سیشل و سیدنی اضافه کرده است - در حالی که اتخاد کد EY خود را نیز در آن قرار داده است. پروازهای سعودی به پیشاور ، مولتان ، بندر سودان و وین پرواز می کند.

براساس توافق قبلی که اعلام شد ، سعودی به تدریج کد خود را به پروازهای Etihad بین ابوظبی و 12 مقصد دیگر در ده کشور - آمستردام ، باکو ، بروکسل ، دوبلین ، مسکو-دوموددووو ، هنگ کنگ ، کاتماندو ، بانکوک ، پوکت ، ناگویا ، توکیو اضافه می کند. و سئول ، به طور قابل توجهی دسترسی سعودی را گسترش می دهد.تونی داگلاس ، مدیر اجرایی گروه هواپیمایی اتحاد، گفت: "امارات متحده عربی و پادشاهی عربستان سعودی از پیوندهای اقتصادی ، دیپلماتیک و فرهنگی محکم برخوردار هستند و همکاری بین دو شرکت هواپیمایی ملی ما گسترش طبیعی و تولیدی این موارد است. "همکاری گسترده ای که امروز اعلام کردیم ، پیشرفت بیشتری را به هر دو شرکت هواپیمایی ارائه می دهد ، انتخاب بیشتری را برای مسافران و مشتریان فراهم می کند و روابط بین ملت ما را بیشتر تقویت می کند."شرکت هواپیمایی اتحاد تقریباً 80 مقصد از جمله چهار مورد را در عربستان سعودی ارائه می دهد ، در حالی که عربستان سعودی پروازهایی را با چهار فروند هواپیمای باریک و پهن انجام می دهد.مدیرکل شرکت هواپیمایی عربستان سعودی ، صالح بن ناصر الجاسر در مورد توافق های گسترده اظهار داشت: "رشد شبکه و افزایش دسترسی به مقصد ، انعطاف پذیری و راحتی بیشتری را در اختیار مسافران ما قرار می دهد."ما خوشحالیم که همکاری خود را با Etihad Airways تقویت کرده و از رشد خدمات و مسیرها حمایت می کنیم."