قطر ایرلاینز برای افزایش خدمات به ایران از اوایل سال آینده گفت

7 آذر 1397

حامل نیز از اوایل ماه ژانویه 2019 خدمات بیشتری را به شیراز و تهران ارائه می دهد. اصفهان به چهارمین دروازه ورودی ایران به تهران، شیراز و مشهد تبدیل خواهد شد و خدماتی که از دوحه هر دوشنبه و جمعه توسط هواپیمای ایرباس A320 انجام می شود. سه باند اضافی در این هفته به روز شنبه ها، چهارشنبه ها و شنبه ها به سرویس شیراز معرفی می شوند و از روز دوم ژانویه مسیر عملیات روزانه را به دست می آورند.

این خطوط هوایی همچنین دو پرواز اضافی را در مسیر تهران به همراه یک پرواز اضافی در روزهای چهارشنبه از 2 ژانویه و جمعه از 4 ژانویه انجام خواهد داد و هر روز به جز روزهای سه شنبه، زمانی که سرویس دو بار در روز.اکبر آل بیکر، مدیر اجرایی گروه قطر هواپیمایی، گفت: "با معماری باور نکردنی، قدیمی و شلوغ بازار سنتی، ما هیجان زده هستیم که اصفهان را به عنوان دروازه سرویس چهارم قطر ایرلاینز به ایران اعلام کنیم."اصفهان یک شهر است که نه تنها در تاریخ، بلکه همچنین در سالهای اخیر به منظور ترکیب میراث فرهنگی غنی با مدرنیته، به عنوان یکی از مکانهای جالب، رنگارنگ و پر جنب و جوش ایرانی برای بازدیدکنندگان بین المللی ظهور کرده است.

"ما همچنین خوشحالیم که اعلام کنیم که در ماه ژانویه، خدمات هفتگی خود را به دو شیراز و تهران افزایش می دهیم."این آخرین راه اندازی ها شواهد بیشتری از تعهد قطر ایرلاینز به ایران است و همچنین گسترش شبکه ما در این بازار پر رونق برای ایجاد ارتباط بیشتر با مسافران تجاری و گردشگری به طور یکسان."