معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان - قسمت ششم

معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان - قسمت ششم

در این مقاله به معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان خواهیم پرداخت و موارد بهترین و بدترین را یک در میان ذکر خواهیم کرد که معیاری برای مقایسه داشته باشید.

بدترین: متل سقف قرمز

چنان چه بخواهیم خوشبینانه به این متل زنجیره ای نگاه کنیم، برخی نظرات مثبت درباره ی آن وجود دارد که عموماً به چک این سریع هتل بر می گردد. با این حال تعداد نظرات منفی نیز خیلی زیاد است. مهمانان هتل از رفتار بی ادبانه ی کارکنان شکایات زیادی داشته اند. در سایر بخش ها نیز نظرات به هیچ وجه مطلوب نبوده است. لوله های خراب، حمامی که آب گرم ندارد، تمیز نبودن اتاق ها و افراد متفرقه ای نا بابی که در محوطه ی هتل می چرخند از دیگر دلایل ناراضایتی مهمانان از متل سقف قرمز است.

2safar

بهترین: هتل بلموند

این هتل در اصل همان هتل سریع السیرشرق است که بعداً توسط کمپانی بلموند خریداری شده است. هتل بلموند در 5 قاره ی جهان 32 شعبه دارد و امکانات قابل توجهی در اختیار مهمانانش قرار می دهد. مهمانان از سرویس آروماتراپی (رایحه درمانی) هتل ابراز رضایت زیادی کرده اند. همچنین پکیج های تور ماجراجویانه توسط هتل برای مهمانان ترتیب داده می شود که بسیار جذاب است. مثلاً تور قطار دور اروپا، سافاری حیات وحش در آفریقا و تور آفریقای جنوبی. مهمانان هتل از این تور ها استقبال گرمی می کنند.

کارکنان بسیار خوش رفتار و مواظب هستند. مکان قرار گرفتن هتل ها در شهر های مختلف ایده آل است و در یک کلام این هتل تعطیلات شما را با کیفیت تر می کند.

علاوه بر تمام محاسنی که ذکر شد، مسئولان روابط عمومی کمپانی بلموند برای نظرات مردم در ارتباط با هتل ارزش زیادی قائل هستند و به تک تک نظرات پاسخی مسئولانه می دهند.

2safar

بدترین: متل رامادا

تا به حال هتل های بد زیادی معرفی کرده ایم و احتمالاً توصیف هر کدام از آن ها را که خوانده اید قانع شده اید که بدتر از این امکان ندارد. اما یک بدترین ویژه برایتان داریم. متل رامادا گوی سبقت را از رقبایش ربوده است و در نظر سنجی جی دی پاور (یک نظر سنجی که میزان رضایت مهمانان هتل ها را بررسی می کند) مقام بدترین هتل را به خود اختصاص داده است. این نطر سنجی شامل بخش های مختلفی مانند پروسه ی چک این و چک اوت، وضعیت اتاق ها، غذا و نوشیدنی ها، سرویس دهی، امکانات و هزینه ی اقامت هتل می شود. باید گفت امتیاز منفی گرفتن در تک تک این موارد کار آسانی نبوده اما متل رامادا به خوبی از عهده اش بر آمده است! خیلی از مهمانان هتل با عصبانیت ابراز کرده اند که اگر کلاهشان هم آن جا بیفتد برای برداشتنش بر نمی گردند.

نا گفته نماند این متل به مجموعه ی هتل های زنجیره ای ویندهام تعلق دارد و کسب چنین رتبه ی افتضاحی در نظر سنجی به اعتبار چندین و ساله ی این کمپانی ضربه وارد کرده است. کمپانی ویندهام هتل های خوبی نیز دارد اما متل رامادا به آبروی تمام هتل های این کمپانی خدشه وارد کرده است.

2safar