معرفی بهترین هتل‌ های فرودگاهی

28 شهریور 98

بهتر است با اقامت در هتل هیلتون مونیخ بیشتر از مبدائی که در آن هستید لذت ببرید. بین این هتل و ترمینال‌های 1 و2 فاصله چندانی وجود ندارد و به‌گونه‌ای طراحی‌ شده که گویی در یک اقامتگاه لوکس در ارتفاعات آلپ قرار دارید. رستوران چارلز لیندبرگ در این هتل هر هفته منوی خود را تغییر می‌دهد و از منوی تمامی کشورها استفاده می‌کند. می‌توانید صبحانه لذیذی از شنیسل و چوب‌شور در این رستوران میل کنید تا لذت چشیدن طعم‌های مونیخی برایتان تکمیل شود.

فرودگاه دنور در 27 مایلی مرکز شهر قرار دارد و بیشتر شبیه به محوطه‌های باز شرقی است تا شبیه به منظره‌های کوهستانی که باعث شهرت کلرادو شده است. اگر در هر مکانی در غرب اورورا هستید، پرواز هنگام صبح به معنای ترک هتل قبل از طلوع آفتاب است. شما همچنین می‌توانید یک اتاق در فرودگاه بین‌المللی وستین دنور در نزدیکی ترمینال رزرو کنید که در سال 2015 افتتاح شد. طراحی ظاهر هتل قرار بود مانند بال‌های یک هواپیما باشد. این هتل دارای یک گالری هنری و یک میدان بیرونی است که همه‌ چیز از جمله جلسات تجاری تا فستیوال‌های سالانه در آن برگزار می‌شود. وقتی نوبت به بررسی بلیط ها رسید، گیت ورودی درست در پایین پله‌ها قرار دارد.

سافتل احتمالاً برای ساختن بهترین اسپا داخل ترمینال 5 فرودگاه هیترو در لندن ساخته‌ شده است. چه بخواهید چه نخواهید سافتل لندن در هیترو به خاطر اسپای بی‌نظیرش ارزش یک‌شب اقامت را دارد. همچنین مکانی برای نوشیدن انواع نوشیدنی‌ها نیز در این اسپا وجود دارد. هردو راه روش‌های خوبی برای جشن گرفتن این موضوع است که قرار نیست پرواز صبح زود خود را از دست بدهید.