معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان - قسمت سوم

معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان - قسمت سوم

در این مقاله به معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان خواهیم پرداخت و موارد بهترین و بدترین را یک در میان ذکر خواهیم کرد که معیاری برای مقایسه داشته باشید.

بهترین: کرون پلازا

این هتل زنجیره ای بیشتر به منظور سفر های کاری تأسیس شده است. به همین دلیل در شعبه های هتل کرون پلازا اتاق های کنفرانس متعدد، اینترنت با سرعت خیلی بالا و امکانات اداری کامل وجود دارد.

با این وجود شرایط این هتل به قدری مطلوب است که برای سپری کردن تعطیلات و سفر های تفریحی نیز مناسب می باشد. هتل پلازا معمولاً در مرکز شهر ها قرار دارد و همه چیز نزدیک و در دسترس است. در ضمن در اغلب شعبه های هتل رستوران وجود دارد که غذاهای با کیفیت سرو می کند.

کسانی که به ورزش کردن معتاد هستند در این هتل به جیم دسترسی دارند. همچنین خدمات مشتریان هتل نیز در هتل کرون پلازا قابل توجه و رایگان است.

2safar

بدترین: متل دِیز

اگر بخواهیم این هتل را در یک کلمه خلاصه کنیم به بِد باگ می رسیم. چنان چه ریویو ها و نظرات مهمانان هتل را بخوانید افراد زیادی از مشکل بد باگ شکایت کرده اند. برای مهمانان هتل بد باگ یا همان ساس جدی ترین و بدترین مشکل است زیرا می تواند از هتل به منزل آن ها نیز منتقل شود. همه می دانیم خلاص شدن از شر بد باگ به راحتی ممکن نیست و گاهی ماه ها به طول می انجامد.

علاوه بر بد باگ شکایاتی دیگری که از هتل شده است مربوط به سوسک حمام است که اگر چه به بدی بد باگ نیست اما همچنان چندش آور است.

یکی دیگر از دلایل نا رضایتی مردم از متل دیز کنسل شدن رزرو آن ها بدون دلیل است که مشکل مهمی محسوب می شود.

2safar

بهترین: هتل اِی سی

هتل زنجیره ای ای سی به شرکت بین المللی ماریوت تعلق دارد و از این نظر به هتل ماریوت شبه است. این هتل قدمت کمتری نسبت به سایر هتل های زنجیره ای معروف دارد و برای نخستین بار در سال 2014 افتتاح شده است، اما در همین مدت کوتاه به علت دیزاین شیک و اتاق های راحت محبوبیت ویژه ای پیدا کرده است. مکان این هتل بدور از مراکز شهر است و برای اقامت های تفریحی مناسب تر می باشد.

2safar

اتاق های لوکس این هتل حمام هایی عالی دارد. تلویزیون اتاق به HBO و Netflix مجهز است و صبحانه ی رایگان مفصل نیز جزء مزایای هتل محسوب می شود.

2safar

بدترین: هتل اکونو لاج

یکی از عمده ترین دلایل نا رضایتی مردم از این هتل کنسل شدن بی دلیل رزرو است. به خصوص اگر اتاق هتل را از طریق سایت های واسطه رزرو کنید احتمالش زیاد است که رزرو شما کنسل شود. دلیل این اتفاق این است که هتل ها پول کمتری از مشتریانی که از طریق سایت های واسطه اتاق رزرو می کنند دریافت می کنند چون باید درصدی از پول را به سایت واسطه پرداخت نمایند. پس اگر یک مشتری مستقیماً از سایت هتل یا بصورت تلفنی اقدام به رزرو اتاق کند و هتل پر باشد، اکونو لاج این حق را به خود می دهد که یکی از مشتریان سایت واسطه را کنسل نماید. بله می دانیم که چنین کاری اخلاقی نیست و به همین جهت است که این هتل در لیست بدترین هتل ها قرار گرفته است.

2safar