معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان - قسمت چهارم

معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان - قسمت چهارم

در این مقاله به معرفی بهترین و بدترین هتل های زنجیره ای جهان خواهیم پرداخت و موارد بهترین و بدترین را یک در میان ذکر خواهیم کرد که معیاری برای مقایسه داشته باشید.

بهترین: هتل دابل تری

هتل دابل تری در 40 کشور دنیا بیش از 500 نمایندگی دارد. شما در تمام شعبه های این هتل با کلوچه ی شکلاتی گرم مورد استقبال قرار خواهید گرفت. در واقع پذیرایی از مهمانان با کلوچه ی گرم سنت این هتل از سال 1986 بوده است. در تمام اتاق های هتل دابل تری نیز قهوه ی با کیفیت و رایگان موجود می باشد. شاید این چیزها کوچک به نظر برشد اما دلگرمی خاصی در مهمانان هتل پس از یک سفر طولانی به وجود می آورد. یکی از بزرگ ترین محاسن هتل تشک های عالی اش است. در واقع این هتل برای تشک هایش هزینه کرده و بهترین ها را در اختیار مهمانانش قرار می دهد. هدیه ی یک خواب شیرین و راحت به مشتری چیزی است که دابل تری به آن افتخار می کند. یکی دیگر از امتیازات هتل تعلق آن به شرکت هیلتون است که موجب شده سیستم امتیاز دهی هر دو هتل یکی باشد و شما با اقامت در هر کدام از آن ها امتیاز خواهید گرفت.

2safar

بدترین: به صرفه ترین متل آمریکا

اسم این متل وسوسه انگیز است چون کلمه ی به صرفه به چیزی اطلاق می شود که نسبت به قیمتش از کیفیت خوبی برخوردار باشد. اما با خواندن ریویو های هتل متوجه می شوید این هتل هر چیزی هست به جز به صرفه. در واقع اقامت در آن پول دور ریختن است. این هتل کمترین رتبه را در میان هتل های زنجیره ای دارد و ایراداتش عمداً به کهنه و فرسوده بودن اتاق ها و وسایل آن ها بر می گردد. این لیست می تواند بی انتها باشد مثل شیر خراب حمام، ماکروفر داغان، توالت های گرفته و کار نکردن دستگاه تهویه هوا. اگر هتل فرسوده اما تمیز بود شاید می شد تحملش کرد اما کثیفی اتاق ها هم از عمده ی دلایل اعتراض مسافران است. حمام کپک زده و پشه هایی که هر گوشه به چشم می خورند از ویژگی های این هتل هستند. اگر بخواهیم خلاصه کنیم خوابیدن در چادر بهتر از این هتل می باشد.

2safar

بهترین: هتل ریتز کارلتون

ما قصد داشتیم در بخش بهترین ها هتل هایی معرفی کنیم که در عین با کیفیت بودن قیمت مناسبی نیز داشته باشند. هتل ریتز در این دسته قرار نمی گیرد چون یک هتل لوکس و گران قیمت است اما برای آن گروه از خوانندگانی که مایل به آشنایی با هتل های لوکس هستند به معرفی این هتل می پردازیم.

2safar

هتل ریتز از زمان تأسیسش به قدری محبوب بوده است که حتی کلمه ای به نام ریتزی برای توصیف شیکی و تجمل در زبان انگلیسی به وجود آمده است. امکان ندارد شما در گوگل اسم بهترین هتل ها را سرچ کنید و نام هتل ریتز در نتایج شما نباشد. این هتل در کشورهای مختلف 100 نمایندگی دارد و از ویژگی های ممتازش می توان به سرویس اتاق 24 ساعته، دکوراسیون شیک، غذای خوب و تمیز کردن اتاق در دو نوبت از روز اشاره کرد. در واقع این توجه به جزئیات است که این هتل را از سایر رقبایش متمایز ساخته است. خبر خوش این است که اگر در سیستم امتیاز دهی مشتریان هتل ماریوت عضو باشید برای اقامت در هتل ریتز نیز امتیاز کسب خواهید کرد.

2safar