معرفی معروف ترین کافی شاپ های زنجیره ای جهان - قسمت اول

معرفی معروف ترین کافی شاپ های زنجیره ای جهان - قسمت اول

بحث درباره ی فواید و مضرات قهوه زیاد است و آخرین یافته ها هر چه باشد تأثیری در این واقعیت ندارد که جمعیت زیادی از مردم جهان عاشق قهوه هستند و حتی به آن اعتیاد دارند. قهوه نه فقط بر روی میز صبحانه ی مردم خودنمایی می کند بلکه در دور همی ها و کافه گردی ها نیز نقش مهمی دارد.

قهوه در سفر نیز فراموش نمی شود و حتی اهمیتی بیشتر از زندگی روزمره پیدا می کند. مسافران برای تجدید قوا و یا تفریح به کافی شاپ ها و قهوه خانه ها می روند و بخشی از خاطرات سفر خود را در این مکان ها رقم می زنند. اگر شما نیز عاشق این نوشیدنی جادویی هستید و دوست دارید در سفر بعدی خود در یک کافی شاپ مشهور قهوه بخورید این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله معروف ترین کافی شاپ های زنجیره ای جهان را معرفی خواهیم کرد. با 2Safar همراه باشید.

گلوریا جین

این برند کافی شاپ که تنها در استرالیا 400 شعبه دارد از شهرت جهانی برخوردار است. گلوریا جین بیست سال قبل توسط دو جوان عاشق قهوه در استرالیا تأسیس شد و به موفقیتی باور نکردنی دست یافت. پس از تأسیس نخستین کافی شاپ در 1996، تنها در عرض هشت سال تعداد شعبه های این کافی شاپ به بیش از 200 عدد رسید.

2safar

کاریبو

کاریبو یک شعار معروف دارد: زندگی کوتاه است، بیدار بمانید! با همین شعار وسوسه انگیز مردم زیادی از سرتاسر دنیا عاشق قهوه شده اند. کاریبو دومین شرکت بزرگ تولید کننده ی قهوه در قاره ی آمریکا است که در ده کشور مختلف این قاره گسترش یافته است و 270 شرکت را در مجموعه ی خود دارد. دلیل این شهرت اسپرسوهای با کیفیت و دست ساز است که طعم و عطر خاصی دارد.

2safar

بینِری

این برند کافی شاپ نخستین بار در سال 1976 تأسیس شد و معروف به ارائه ی بهترین قهوه در سرتاسر دنیا است. بینری نه تنها قهوه ای بسیار عالی را عرضه می کند بلکه دانه های قهوه نیز می فروشد. با امتحان قهوه های بینری تمام قهوه هایی که تا به حال نوشیده اید برایتان زیر سؤال خواهد رفت! بهتر است زمانی این قهوه را امتحان کنید که آمادگی اش را داشته باشید و بتوانید قهوه های بی کیفیت سابق را کنار بگذارید.

2safar

دانکین دونات

دانکین دونات یکی از معروف ترین کافه های زنجیره ای در آمریکا است که در نقاط مختلف دنیا نیز شعبه دارد. البته دانکین دونات فقط قهوه عرضه نمی کند و فست فود و نوشیدنی های غیر الکلی نیز در شعبه های این کافه به فروش می رسند. با بیش از یازده هزار شعبه در نقاط مختلف جهان می توان دانکین دونات را از غول های رستوران های زنجیره ای به شمارآورد.

2safar

استارباکس

وقتی در دل یک شهر غریب و شلوغ آرم سبز رنگ استارباکس را می بینید ناخودآگاه دلگرم شده و به این مکان آشنا می روید تا با نوشیدن یک قهوه ی با کیفیت خاطرات خوش خود را زنده سازید. این کافی شاپ زنجیره ای معروف 21 هزار شعبه در نقاط مختلف دنیا دارد و تقریباً هر کجا که باشید استارباکس از شما زیاد دور نیست.

استارباکس در سال 1971 توسط سه جوان تأسیس شد و با هدف ارائه ی قهوه ی با کیفیت و همچنین فضایی دوستانه و خودمانی به سرعت به شهرت رسید.

2safar