وسایلی که افراد شاد و ورزشکار با خود به سفر می برند

وسایلی که افراد شاد و ورزشکار با خود به سفر می برند

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که در طول سفر در فرودگاه و غیره، در حالی خسته هستید، ظاهر نامرتبی دارید و بزور چمدان هایتان را به دنبال خود می کشید، افرادی را می بینید که ساعت ها پرواز، معطلی، در صف ایستادن، یا روزهای متمادی در سفر بودن هیچ تأثیر منفی بر ظاهر و روحیه شان نگذاشته است بر عکس بسیار خوشحال، سرحال و خوش تیپ به نظر می رسند؟

اگر حتی یک بار چنین حسی را تجربه کرده باشید و در دل به حال مسافری دیگر غبطه خورده باشید خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم. در این مقاله به معرفی وسایلی می پردازیم که افراد شاد و ورزشکار با خود به سفر می برند و با کمک این وسایل شاداب تر و پر انرژی تر سفر می کنند. با 2Safar همراه باشید.

2safar

شال کشمیر

در چمدان کابین یا کیف دستی مسافران با هوش و حرفه ای حتماًیک شال کشمیر پیدا می شود. درست است که خرید چنین شالی نوعی ولخرجی محسوب می شود اما ما به شما اطمینان می دهیم که ارزشش را دارد. شال های کشمیر کاربرد زیادی در سفر دارند. هر جا که لازم است تبدیل به پتویی نازک و نرم می شوند یا با تا زدن نقش یک بالش راحت را پیدا می کنند ضمناً هر جایی که در فرودگاه یا داخل هواپیما از این شال ها استفاده کنید ظاهر شیکی به شما خواهند داد. نوعی زیبایی و راحتی در شال های کشمیر وجود دارد که نگاه ها را به سوی خود می کشد. ماپیشنهاد می کنیم یک شال کشمیر با رنگ خنثی خریداری کنید که همیشه با تمام لباس هایتان ست باشد.

2safar

کتابخوان الکترونیکی کیندل

بر اساس عنوان کتابی از آنیس مارتن- لوگان، "آدم های خوشبخت کتاب می خوانند و قهوه می نوشند". اگر کتاب نقش پررنگ در زندگی تان ندارد باید هر چه زودتر در سبک خود تجدید نظر کنید. خواندن کتاب در سفر از بسیاری از جهات لذت آفرین و انرژی بخش است. مردم در قدیم همواره چند کتاب و مجله با خود به سفر می بردند و در ساحل دریا، داخل کشتی، قطار یا هواپیما و هر جایی که فرصتی دست می داد شروع به مطالعه می کردند. امروزه پیشرفت تکنولوژی کار را برای شما آسان کرده است. به جای سنگین کردن بار خود با کتاب های مختلف کافی است یک کتاب خوان الکترونیکی برای خود خریداری کنید. نور این کتاب خوان های الکتروینیک با نور مانیتور لپ تاپ یا تلفن همراهتان متفاوت است و خیلی کمتر چشم را می زند. به علاوه دیگر نیازی به این ندارید که شارژ وسایل الکترونیکی تان را با مطالعه تمام کنید، آن هم در سفر که شارژ کردن وسایل همیشه آسان نیست.

با خرید کتاب خوان الکترونیکی کیندل در سفر بعدی خیلی شیک و راحت به مطالعه بپردازید و ساعات مرده و کسالت باری که در فرودگاه، هواپیما و غیره می گذرانید به ساعاتی لذت بخش تبدیل کنید.

2safar

گوی ماساژ میخ دار

برای حفظ شادابی بدنتان در طول سفر شما نیاز به انجام حرکات ورزشی منظم دارید. این گوی های مخصوص ماساژ دست نه وزنی دارد و نه جایی می گیرد اما با چرخاندن آن ها در قسمت های مختلف اندامتان به گردش خون در این قسمت ها کمک می کنید و عضلاتتان را نیز از حال خمودگی خارج می سازید.

2safar

روبدوشامبر مخمل

با پوشیدن این روبدوشامبر فوق العاده نرم و راحت استراحتی تضمینی در انتظار شماست. به خصوص اگر قبلش یک حمام بخار گرفته باشید. فراموش نکنید این استراحت کافی در سفر است که شما را شاداب و مرتب نگه می دارد. سعی کنید روبدوشامبری انتخاب کنید که از الیاف طبیعی تهیه شده و کاملاً سبک باشد تا به راحتی در چمدان سفر شما قرار گیرد.

2safar

دستگاه ماساژ صورت

یک دستگاه ساده و خانگی ماساژ گاهی به اندازه ی اسپا های حرفه ای در شادابی انسان مؤثر است. با کمک یک دستگاه ماساژ رولی ساده میتوانید به گردش خون در صورتتان کمک کرده و پف زیر چشم و همچنین خستگی و پژمردگی پوست صورتتان را کاهش دهید. این دستگاه ها قیمت چندانی ندارند و جای کمی در چمدان می گیرند اما فوایدی که به شما می رسانند قابل توجه است. فکر می کنید به چه دلیل برخی مردم بعد از ساعت ها پرواز و بی خوابی همچنان ظاهری بشاش دارند؟

2safar

لگ ورزشی مد روز

هر چقدر به طراوت پوست خود در سفر برسید، اگر مرتب و شیک لباس نپوشید همچنان احساس خوبی نسبت به ظاهر خود نخواهید داشت. شاید تصور کنید که مجبور هستید راحتی را فدای ظاهر آراسته کرده و با پوششی رسمی و ناراحت سفر کنید، اما اینگونه نیست. اگر نگاهی به همان مسافران غبطه بر انگیز و پر انرژی بیندازید خواهید دید که در عین شیکی و مرتبی لباس های خیلی راحتی پوشیده اند. توصیه ی ما به شما این است که در اولین فرصت یک لگ ورزشی مناسب و مد روز برای خود تهیه کنید. این لگ ها حداکثر راحتی را دارند و در عین حال ظاهر شیک و اسپرتشان استایل شما را عالی می سازد. بهتر است رنگی انتخاب کنید که با سایر لباس ها و اکسسوری هایتان به راحتی ست شود.

2safar

ست بالش و ماسک چشم ابریشمی

روبالشی های ابریشمی برای پوست و مو بسیار مفید هستند و در واقع روی پوست چروک نمی اندازند و به موها آسیب نمی زنند. هیچ جنس پارچه ی دیگری به جز ابریشم تا این حد مناسب تماس با پوست و مو نیست. با خرید یک ست بالش سفری ابریشم و ماسک چشم هدیه ای عالی به خود بدهید و در طول سفر به راحتی استراحت کنید. در ضمن ظاهر این بالش و ماسک چشم به قدری چشم نواز است که هر کسی از تماشای شما لذت خواهد برد.

2safar

چمدان کابین با ست کیف

اگر می خواهید در شیک ترین حالت ممکن سفر کنید به جای بردن کیف ها و چمدان های رنگارنگ و ناهماهنگ به سفر یک چمدان کابین با کیف ست آن را خریداری کنید. این کیف ها به راحتی بروی چمدان قرار می گیرند و هم کاملاً جادار هستند و هم حملشان راحت است. به علاوه استایلی بسیار شیک به شما می دهند و دیگر از تصور خود در فرودگاه با کشیدن آن همه چمدان و کیف ناراحت نخواهید شد.

2safar