ولنتاینی بیش از شکلات و گل رز

ولنتاینی بیش از شکلات و گل رز

تا چند روز دیگر ولنتاین، روز جهانی عشق می رسد. چنانچه عاشق هستید، شاید برای این روز نقشه های زیادی در سر دارید. متداول ترین رسوم در روز ولنتاین خرید گل رز سرخ است که در این ایام بسیار گران تر از قیمت معمول خود هستند، خرید شکلات که تکراری شده و شاید عشقتان هرگز آن شکلات ها را نخورد و صرف شامی به اصطلاح رمانتیک در یک رستوران شیک که اغلب در شب ولنتاین غذاها بی کیفیت تر از همیشه هستند چون هیچ کس در چنین شبی اعتراض و دعوا به راه نمی اندازد. اگر به این کارها یک هدیه ی خاص و گران قیمت نیز اضافه کنید، متوجه خواهید شد برای جشن گرفتن ولنتاین که شاید چندان هم خوش نگذشته و با کیفیت نبوده است، چه هزینه ی گزافی صرف کرده اید. فعالیت هایی خیلی رمانتیک تر را می توان در روز جهانی عشق انجام داد که خاطره ای ماندگار از خود به جا می گذارد. ما در 2Safar برخی از این فعالیت های عاشقانه در شهر های مختلف دنیا را به شما معرفی می کنیم. می توانید از این مقاله ایده بگیرید و یا چه بسا برای سپری کردن ولنتاین های آینده سفر به یکی از این مکان ها را در برنامه ی خود بگنجانید.

2safar

1. نیویورک، ایالات متحده

نه تنها مناظر زیبای این شهر با تمام جاذبه هایش برای سپری کردن ولنتاینی عاشقانه عالی است اما سوار شدن بر کالسکه در خارج از هتل پلازا در منهتن احساس منحصر به فردی ایجاد می کند. شما با سوار شدن بر اسب و کالسکه حال و هوای عشاق قرن های قبل را دارید و چنین تجربه ای در روز ولنتاین بهترین است.

2safar

2. سیدنی، استرالیا

نظرتان در مورد اجاره ی یک قایق تفریحی و قایق سواری با عشقتان در بندر سیدنی چیست؟ یک قایق سواری دو نفره در غروب نارنجی آفتاب یکی از بهترین برنامه ها برای ولنتاین است.

2safar

3. لندن، انگلستان

می توانید با هزینه ای حدود 330 یورو گردشی اختصاصی در چرخ فلک چشم لندن را رزرو کنید. این گردش اختصاصی شامل کابین دو نفره، سوار شدن بر چرخ فلک خارج از نوبت و بطری نوشیدنی می شود. شما در ارتفاع در کنار عشقتان از تماشای منظره ی رؤیایی لندن لذت وافری خواهید برد و ولنتاینی فراموش نشدنی خواهید داشت.

2safar

4. پافوس، قبرس

در روز ولنتاین می توانید غار طبیعی در شبه جزیره ی آکاماس در نزدیکی پولیس سر بزنید. جایی که بر طبق افسانه های یونان قدیم، خدای عشق آفرودیت در آن جا حمام می کرده است. همچنین در همین غار بوده که شکارچی افسانه ای به نامآدونیس،آفرودیت را ملاقات کرد و یکی از زیباترین قصه های عشق رقم خورد. روز ولنتاین بازدید از این فضای افسانه ای بهترین برنامه ای است که می توان تصور کرد.

2safar

5. پاریس، فرانسه

در پاریس همیشه می توان رمانتیک بود. یکی از کارهای هوشمندانه ای که می توان در شب ولنتاین انجام داد، تماشای نمایشی جذاب در مولن روژ است. می توانید میزی در نقطه ای دلپذیر رزرو کنید و شامی دو نفره و عاشقانه در کنار تماشای نمایش صرف کنید.

2safar