چگونه در فرودگاه خوش بگذرانیم؟

چگونه در فرودگاه خوش بگذرانیم؟

به اوقاتی که در فرودگاه می گذرانید به چشم یک وظیفه ی طاقت فرسا نگاه نکنید. اگر شخص کثیر السفری باشید، زمان زیادی از عمرتان در فرودگاه صرف می شود. چرا این زمان را تبدیل به اوقاتی شاد و لوکس نکنید؟ حتی اگر زیاد سفر نمی کنید باز هم خواندن این مقاله برایتان مفید خواهد بود. سفرهای ما معمولاً از فرودگاه آغاز شده و به فرودگاه ختم می شود. ما می توانیم آغاز و پایان سفر را برای خود شیرین و لذت بخش کنیم. با 2Safar همراه باشید.

1. به سالن مهمانان ویژه (لانژ) بروید،حتی اگر بلیط درجه یک ندارید

2safar

سالن مهمانان ویژه یا لانژ، بهشت آرامش بخش فرودگاه محسوب می شود. استراحت در این سالنهمراه با پذیرایی به خصوص قبل یا بعد از یک پرواز طولانی بسیار لذت بخش است. برای ورود به این سالن ها لازم نیست حتماً بلیط درجه یک داشته باشید. می توانید با پرداخت بیست یا سی دلار ورودی به این سالن ها راه پیدا کنید و هزینه ای که می پردازید با پذیرایی مفصل آنجا جبران می شود. لانژ در هر فرودگاه امتیازاتی دارد. در برخی فرودگاه ها مثل منچستر امکاناتی چون استراحت در اتاق های خصوصی، دوش و درمان های زیبایی ارائه می شود. می توانید قبل از رفتن به فرودگاه به وبسایت آن رفته و در مورد امکانات و هزینه ی سالن مهمانان ویژه اطلاعات کسب کنید.

2. مثل یک پادشاه از خودتان پذیرایی کنید

2safar

در بسیاری از فرودگاه های معروف دنیا رستوران هایی عالی وجود دارد که می توانید غذا و نوشیدنی های با کیفیت سفارش دهید. مثلا در فرودگاه هیترو لندن کافه پرفکشنیستPerfectionist Cafeدر ترمینال 2 به خاطر غذاهای خوبش معروف است. در بعضی فرودگاه ها مثل بلفاست، غذاهای خانگی لذیذ سرو می شود که به امتحان کردنش حتماً می ارزد. قبل از رفتن به فرودگاه در این باره تحقیق کنید و سپس به رستوران معروف فرودگاه بروید و خاطره ای خوش خلق کنید!

3. اگر پروازتان تأخیر دارد شروع به تفریح کنید

امروزه بسیاری از فرودگاه ها به مراکز تفریحی مجهز هستند. در فرودگاه هنگ کنگ می توانید به سینما بروید یا در فرودگاه سنگاور در استخر روی پشت بام با منظره ای عالی شنا کنید. در حقیقت در خیلی از فرودگاه ها معطل شدن لذت بخش است. فقط کافی است اطلاعات لازم درباره ی فرودگاه از قبل داشته باشید یا در همان محل شروع به سرچ کنید. خدمات ماساژ، مانیکور ناخن، بازدید از نمایشگاه های هنریِ داخل فرودگاه یا خرید از فروشگاه های درجه یک باعث می شود نه تنها از تأخیر در پرواز ناراحت نشوید، بلکه لذت از سفر را از داخل فرودگاه آغاز کنید.

2safar

4. از خدمات حمل بار استفاده کنید

شاید ناخوشایند ترین قسمت سفر کشیدن بارها و چمدان ها باشد. امروزه خدماتی در فرودگاه ها ارائه می شود که شما می توانید چمدان های خود را در منزل تحویل بار دهید و در مقصد تحویل بگیرید. با این خدمات دیگر نگران بارهایتان نخواهید بود و حتی می توانید بدون دردسر حمل چمدان از متروی داخل فرودگاه برای رفتن به ترمینال مورد نظر خود استفاده کنید.

2safar