گجت هایی برای سفر

گجت هایی برای سفر

فرقی نمی کند سفر کوتاه در پیش رو داشته باشید یا طولانی. آگاهی از گجت های سفر به شما کمک می کند سفری راحت تر و لذت بخش تر پیش رو داشته باشید. با 2Safar همراه شوید تا از جدید ترین گجت های روز سفر آگاهی پیدا کنید.

1. برای سفر های کاری: توگو

توگو یک وسیله ی کوچک برای نگه داری نوشیدنی است که روی دسته ی چمدان نصب می شود. اگر زیاد به سفرهای کاری می روید و عادت دارید فقط با یک چمدان کابین و کیف دستی مدارک سفر کنید، توگو برایتان مفید خواهید بود. با داشتن توگو شما می توانید به راحتی بطری آب یا لیوان قهوه ی داغ را حمل کنید بدون آنکه دست هایتان را شلوغ کرده یا قهوه را روی لباستان بریزید.

2safar

2. برای دوستداران آیفون: اَپ فود اسپاتینگ

با این نرم افزار به راحتی به مشخصات رستوران های مختلف در سرتاسر دنیا دسترسی خواهید داشت. می توانید عکس های غذاهای مختلف رستوران را پیش از سفارش دادن در این اَپ ببینید و از میزان محبوبیت هر غذا آگاه شوید.

2safar

3. برای مسافران کوله پشتی: چوب رختی گلرت

اگر با کوله پشتی سفر می کنید این گجت بسیار کاربردی است. با کمک آن می توانید هر جایی که بخواهید لباس هایتان را خشک کنید. با این چوب رختی که به راحتی در کوله پشتی شما جا می گیرد دیگر نیازی به گیره ی لباس ندارید و به راحتی قادر به خشک کردن لباس هایتان خواهید بود.

2safar

4. برای اینترنت بازها: تیری وافای مینی وایفای

این گجت کوچک به شما کمک می کند به وایفای وصل شوید بدون آن که از یو اس بی یا هیچ چیز دیگری استفاده کنید. قیمت این گجت ها بسته به نوع قراردادی که می بندید متفاوت است اما اگه نیاز دارید در طول سفر آنلاین باشید این گجت گزینه ی مناسبی برای شما است.

2safar

5. برای اتصال به برق: اداپتور سفری فوجیتسو

اگر وسایل برقی زیادی دارید و می خواهید از سشوار، شارژر گوشی و لپ تاپ استفاده کنید، این اداپتور سفری کارایی زیادی برای شما خواهد داشت. می توانید در نقاط مختلف دنیا از این اداپتور استفاده کرده و به برق وصل شوید.

2safar

6. برای مسافرانی که بار زیاد دارند: ترازوی دیجیتال بار بالانزا ارگو

اگر در طول سفر نگران اضافه بار هستید می توانید این ترازوی های دیجیتال سبک وزن را با خود ببرید و در سفر برگشت یا پرواز های داخلی که در کشور مقصد دارید بار خود را وزن کنید.

2safar

7. برای مسافران بچه دار: پلیزکال مام

این یک وسیله ی کوچک و خلاقانه است که با کمک آن فرزندان خود را در سفر گم نمی کنید. در واقع مثل نوعی تتوی موقتی می ماند که شماره تلفن و نام شما بر روی آن درج می گردد. آن را به آسانی روی پوست نصب کنید تا از گم شدن فرزندان خود جلوگیری کنید.

2safar

8. برای خانم ها: اتوی موی مسافرتی

با این اتوی موی سرامیکی می توانید در سفر نیز موهای خود را صاف کرده و شیک و مرتب باشید. کیفیت این اتوی مو بالا است و شما را ناامید نمی کند. در عین حال جای خیلی کمی در چمدان شما اشغال می کند.