جاذبه های گردشگری جهان - بنیاد هنری تاف آتن یونان - قسمت دوم

جاذبه های گردشگری جهان - بنیاد هنری تاف آتن یونان - قسمت دوم

2safar

در ادامه ی آشنایی با بنیاد هنری، تاف، کافه و بار این مجموعه اولین مکانی بخشی است که شما با آن آشنا می شوید، اما هنگام نوشیدن، استراحت و گپ زدن با همراهنتان در این مکان، متوجه بخش های دیگر این مجموعه می شوید، که مهمترین بخش این مجموعه را شکل می دهند، که بهتر است آن را هویت اصلی این بنیاد بدانیم، همان طور که گفتیم، وقتی در حیاط نشسته اید، آمد و رفت افراد مختلف به اتاق های اطراف این کافه باری شما جالب خواهد تردد هایی که هیچ شباهتی به رفت و آمد مشتریان کافه ندارد و اگر برای کنجکاوی به آن اتاق ها بروید، تازه با ماهیت اصلی این مجموعه آشنا می شوید که همان چند منظوره بودن این مکان است.

2safar

در اتاق های اطراف و بخش های مختلف، گالری های آثار هنری مختلفی برگزار می شود، گالری هایی که متعلق به هنرمندان آتنی است و برگزاری نمایشگاه هایشان در این مکان یکی از مهمترین رخداد های مسیر هنری هنرمندان به شمار می روید، بسیاری از آنها اولین اشتیاق و ذوق هنری شان را در این مجموعه به نمایش عموم گذاشته اند و این بنیاد همان طور که قبلا هم گفته شد، یکی از رویداد های خوب فرهنگی و هنری آتن به شمار می رود، که علاقه مندان بسیاری را به خود جلب می کند و گردشگران هم علاقه بسیاری برای بازدید از گالری های هنری این مجموعه نشان می دهند.

2safar

در کنار نوشیدن قهوه ی بی نظیر و خوش عطر و یا نوشیدنی های سرد و دلنشین این کافه گردشگران می توانند از یک گالری عکاسی دیدن کنند و یا شاهد یک نمایشگاه جذا ب و تماشایی طراح خلاقه نه گرافیکی بسیار دیدنی باشند ، در این ساختمان آجری و قدیمی در کنار کافه ی دنج و دلنشنی اش، رویداد های هنری بسیاری رخ می دهد و گردشگران می توانند شاهد این اتفاق های شیرین هنری باشند، اتفاق ها و رویداد هایی که ممکن است روزگاری نه تنها به عنوان یک خاطره بلکه به عنوان یک رخداد مهم هنری از آن یاد کنید.

2safar

یکی از مهمترین امتیاز های این گالری های هنری برای گردشگران، امکان لمس و آشنایی با اقشار مختلف هنرمند آتنی و یونانی است و آثار آنها هم بدون شک تاثیرات مهم و مستقیمی بر روی شناخت شما از این شهر و این کشور خواهد داشت، در واقع هنر همیشه بهترین ریسمان برای نزدیکی فرهنگی است، درست جایی که بسیاری از مرز ها میان فرهنگ ها قرار می گیرد و گردشگران در مسیر این این جریان قرار می گیرند، درک درست تر و نزدیک تری نسبت به آتن، هنر و فرهنگ این شهر و کشور را پیدا می کنند. گالری ها و رویداد هایی که معمولا به صورت رایگان، پذیرای شما خواهند بود. برخی اوقات نمایشگاه های هنری بین المللی نیز در این بنیاد برگزار می شود. نمایش فیلم و آثار نمایشی هم یکی از بخش جذابی است که به طور معمولا در طول هفته به صورت برنامه ریزی شده برگزار می شود. نکته ی جالب تر در خصوص گالری های این بنیاد، عدم محدودیت موضوعی است، از لبای و جواهرات گرفته تا عکس و نقاشی و اثار گرافیکی، در این بنیاد امکان عرضه خود را خواهند داشت، شاید برای گردشگران و میهمانان این مجموعه بهترین فرصت برای انتخاب یک یادگاری و یک سوغات باشد. TAF در طول هفت روزه هفته پذیرای میهمانان این مجموعه است و شما بدون شک از حضور در اینجا لذت خواهید برد.

2safar