یادگیری مهارت های جدید در سفر

یادگیری مهارت های جدید در سفر

شاید تا به حال به چیزهای جدید و جالبی که می توان در کشورهای مختلف آموخت فکر نکرده باشید. سفر کردن فقط برای تفریح و گرفتن عکس از جاذبه های دیدنی کشورهای خارجی نیست. اگر نگاهی متفاوت داشته باشیم، هر سفر می تواند تغییری در زندگی ما ایجاد کند. ما در سفر نه تنها با سبک زندگی و فرهنگ تازه ای آشنا خواهیم شد بلکه اگر علاقه مند باشیم، می توانیم مهارتی جدید نیز بیاموزیم یا تجربه ی تازه ای کسب کنیم.مثلاًدر مسابقات ورزشی شرکت کنیم یا طرز پخت غذایی جدید را یاد بگیریم. با 2Safar همراه باشید تا چند تجربه ی جدید و متفاوت در سفر را به شما معرفی کنیم.

1. شرکت در دوی ماراتون

شما می توانید در سفر به جای خوردن غذاهای چرب و ناسالم و افزایش وزن، کاری برای سلامتی و بالا بردن روحیه ی خود انجام دهید. پیاده روی در پارک به تنهایی کافی نیست. بهتر است اهداف والاتری برای خود تعیین کنید. یکی از این اهداف ممکن است شرکت در دوی ماراتون باشد. می توانید برای سفر طوری برنامه ریزی کنید که همزمان با مسابقات دوی ماراتون که در شهرها و کشورهای مختلف برگزار می شود، به مقصد مورد علاقه ی خود سفر کنید. به این شکل لذت شرکت در یک تجربه ی همگانی را نیز کسب خواهید کرد.

2safar

2. یادگیری آشپزی

امروزه در کشورهای مختلف کلاس های آشپری برای توریست ها برگزار می شود. با شرکت در یک کلاس یک روزه طرز پخت چند غذا یا دسر معروف آن کشور را خواهید آموخت و با یک یادگاری که فراتر از مگنت یا تیشرت است به خانه برخواهید گشت. اگر به آشپزی و امتحان غذاهای مختلف و جدید علاقه مند هستید، شرکت در کلاس های آشپزی در سفر تجربه ای دل انگیز خواهد بود. پس از این می توانید برای مهمانانتان غذاهای خارجی پخته و آن ها را نیز در لذت سفر خود سهیم کنید.

2safar

3. یادگیری موج سواری

اگر عاشق آب هستید و تعطیلات خود را معمولاً درکنار دریا سپری می کنید، یادگیری موج سواری می تواند تجربه ای پرهیجان برای شما باشد. دوره های آموزشی موج سواری در خیلی از سواحل دنیا برگزار می شود و با شرکت در یک دوره ی آموزشی، می توانید از این ورزش پرنشاط در تعطیلات لذت ببرید.

2safar

4. یادگیری زبان

جالب است بدانید خیلی از مردم در سفر به یادگیری یا تمرین زبان مشغول می شوند. حتی اگر برای مدتی کوتاه به کشوری سفر می کنید یادگیری سطوح ابتدایی زبان آن کشور تجربه ی بسیار با ارزشی است. می توانید قبل از سفر کلمات و عبارات جدیدی به زبان کشور مقصد بیاموزید و در طول سفر با تلاش برای به کار بردن آن ها مهارت زبان خود را محک بزنید. در مراحل پیشرفته تر می توانید در طول سفر خود در دوره های یادگیری زبان کوتاه مدت شرکت کنید. یادگیری زبان در محیط سریع تر و آسان تر صورت می گیرد. حتی اگر در حال حاضر به یادگیری زبانی مشغول هستید، بد نیست امکان سفر به کشورهایی که به آن زبان تکلم می کنند را در نظر بگیرید.

2safar