حتی هنرپیشه های معروف نیز سفر های ارزان تر را ترجیح می دهند - قسمت اول

حتی هنرپیشه های معروف نیز سفر های ارزان تر را ترجیح می دهند - قسمت اول

اگر درآمدی معمولی دارید اما در آرزوی سفر با بلیط درجه یک یا اقامت در هتل های رؤیایی هستید، باید بدانید لذت سفر از تجملات آن بسیار مهم تر است. حتی بسیاری از افرادی که به راحتی از عهده ی هزینه ی سفر های لوکس بر می آیند ترجیح می دهند ارزان تر سفر کرده و پول خود را صرف چیز های دیگری کنند. در این مقاله تعدادی از معروف ترین هنرپیشه های هالیوودی که به سادگی هر چه تمام تر با بلیط های اقتصادی سفر می کنند را به شما معرفی می کنیم. شاید در سفر بعدی کمتر به حاشیه ها فکر کنید و لذت بیشتری از سفرتان ببرید.

جنیفر لارنس

این هنرپیشه ی معروف علیرغم دستمزد های کلانی که بابت حضور در فیلم ها می گیرد اصلاً اهل بریز و بپاش نیست و تا جایی که می تواند در هزینه ها صرف جویی می کند. زمانی که او در فیلم بازی گرسنگی نقش آفرینی می کرد بر خلاف سایر هنرپیشه های هالیوود به جای زندگی در یک خانه ی مجلل در خانه ی ساده ی والدینش ساکن بود. به علاوه او ترجیح می دهد با اتومبیل های معمولی مانند فولکس واگن یا شورلت رانندگی کند و آن ها را به اتومبیل های لوکسی چون پورشه ترجیح می دهد. زندگی ساده ی او شامل سفر های کم هزینه نیز می شود. او مانند مردم معمولی با بلیط اقتصادی سفر می کند و در این باره به خبرنگاران گفته است: من مقتصدانه بزرگ شده ام و به همین خاطر نیز علیرغم ثروتی که دارم قدر پول را به خوبی می دانم.

2safar

آنجلینا جولی و براد پیت

آنجلینا جولی صاحب یک هواپیمای شخصی است و خلبانی نیز در استخدام خود دارد. براد پیت نیز با جت شخصی خود سفر می کند. اما این زوج سابق سینمایی در سفر های مشترکشان اغلب با بلیط اقتصادی و در میان سایر مردم سفر می کردند. برای نمونه مسافران پرواز پاریس به نیس در ایرلاین ایرفرانس از دیدن این زوج همراه با فرزندانشان در قسمت اقتصادی هواپیما ذوق زده شدند. برای این سوپر استار های هالیوود قیمت بلیط درجه یک هواپیما بسیار ناچیز و بی اهمیت است اما آن ها به خاطر تواضع دوست دارند مانند سایر مردم سفر کنند و خود را از آن ها جدا نمی دانند.

2safar

کیم کاردشیان وست و کانی وست

کیم کاردشیان و کانی وست اغلب با هواپیمای اختصاصی خود به سفر می روند زیرا در صورت سفر با هوایپما های عمومی مجبور هستند مرتب با طرفدارانشان عکس بگیرند یا امضا بدهند. با این وجود هر وقت فرصتی دست دهد از پرواز های ارزان قیمت استقبال می کنند. مثلاً عکس هایی از آن ها در قسمت اقتصادی هواپیما در سفر به ارمنستان منتشر شده است و تعجب مردم را بر انگیخته است.

2safar

زاک افرون

زاک افرون از جمله هنرپیشگانی است که اصلاً به نماد های ثروت و تجمل علاقه ای ندارد و زندگی معمولی مانند سایر مردم را ترجیح می دهد. او که در فیلم های مشهوری چون دبیرستان نقش آفرینی کرده است تا همین اواخر سوار یک اتومبیل معمولی مدل 1999 می شد. او در این باره به خبرنگاران گفته بود: "من با همین اتومبیل رانندگی را یاد گرفته ام، خاطرات زیادی با آن ساخته ام و سفر های فراوانی رفته ام. مدل اتومبیل هیچ اهمیتی برای من ندارد." او سر انجام اتومبیلش را در یک مزایده به نفع خیریه به فروش رساند.

2safar